Altcoin HaberleriBinance HaberleriHaberlerTRON (TRX)

Balina Uyarısı: 99.999.998 TRX Binance’den Bilinmeyen Cüzdana Aktarıldı

9 Mart 2022 Çarşamba günü, işlem 13:35:12 UTC'de tamamlandı. TRON son 24 saatte %2,27 arttı.

TRON, blok zinciri teknolojisini daha kullanıcı dostu hale getirerek günlük yaşamlarında insanlar için daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan blok zinciri tabanlı bir işletim sistemidir. Saniyede altı işlem gerçekleştirebilen Bitcoin ve 25’e kadar işlem gerçekleştirebilen Ethereum gibi diğer kripto para birimleri ile karşılaştırıldığında TRON, ağının saniyede 2.000 işlem gerçekleştirebileceğini vaat ediyor. Whale Alert, çeşitli blok zincirlerinden bilgi toplar ve bunları tek bir depoda birleştirir. Bu veri tabanları daha sonra yapay zeka (AI) yardımıyla düzenli olarak güncellenir.

Balina Uyarısı

Özellikle kayda değer olan, anonim bir balinanın Binance’den başka bir anonim cüzdana önemli miktarda TRON aktarmasıdır. Bir blockchain araştırma ve izleme şirketi olan Whale Alert’e göre, bu işlem gerçekleştiğinde 6.111.560 USD değerinde olduğu tahmin ediliyordu. Whale Alert web sitesi, ilk etapta bu kripto para birimi gelişimine dikkat çeken ilk kişilerden biriydi. 9 Mart 2022 Çarşamba günü, işlem 13:35:12 UTC’de başarıyla tamamlandı.

Dikkatinizi Çekebilir: Papa John’s müşterilere NFT dağıtacak

Whale Alert tweetledi:

“99.999.998 #TRX (6.111.560 USD), #Binance’den bilinmeyen cüzdana aktarıldı”

CoinMarketCap’e göre bugün TRON fiyatı 0.061690 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 1.111.839.510 USD. TRON son 24 saatte %2,27 arttı. Blok zincirine göre TRX, 4 Mart’ta 80 milyondan fazla toplam hesaba ve 2,9 milyar toplam işleme ulaştığında dünyanın en hızlı büyüyen halka açık blok zinciri oldu.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu