Altcoin HaberleriBakerySwap (BAKE)HaberlerKripto Para Haberleri

BakerySwap, Çeşitli Yükseltmeleri Duyurdu

BakerySwap , bu yıl büyük bir başarı ile Merkezi Olmayan Finans (DeFi) pazarında sağlam bir marka oluşturdu. Başarılarla dolu bir yılda, protokol kısa süre önce NFT Pazarında yapılan yükseltmeleri duyurdu.

Netlik sağlamak için BakerySwap , verim çiftçiliğini yükseltti ve Fungible Token (NFT) pazarını yükseltmeye hazırlanıyor. Binance Smart Chain (BSC) üzerindeki ilk NFT değişimi , yükseltmeleri 18 Ağustos’ta Twitter ve Medium aracılığıyla duyurdu. Tweet’e göre, çiftçilik yükseltmesi – Farming 2.0 zaten başladı.

ilgili içerikler : Bank of America, Kripto Araştırmaları için Ekip Oluşturuyor

“Çiftçilik ve NFT pazarıyla ilgili gelecek güncellemelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin! Farming 2.0, 18 Ağustos 11:00 UTC’de başlayacak,” diye tweet attı BakerySwap.

BakerySwap, DeFi alanındaki yolculuğuna Merkezi Olmayan Borsa (DEX) olarak başladı, ancak BSC’de NFT, finansal NFT ve NFT pazarını başlatan ilk protokol oldu. Tüm bunları kısa sürede gerçekleştirmek. Bu hamlelerle BakerySwap, benzersiz iki özelliğini yükselterek daha fazla iyileştirme yolunda bir adım daha attı. Bununla protokol, kullanıcılarına daha iyi hizmetler sunmaya odaklanıyor.

bakeryswap-bake-token
bakeryswap-bake-token

BakerySwap Yükseltmeleri: Farming 2.0 ve NFT Marketplace 3.0

18 Ağustos tarihli Tweet’e göre Farming 2.0 zaten yayında. Ancak, NFT pazaryeri yükseltmesi birkaç ay içinde tamamlanacak.

ilgili içerik : HMT Token Nedir ? Human Protocol Nedir ?

Farming yükseltmesi, BakerySwap çiftliklerini gelişmiş bir kullanıcı deneyimi (UX) ile daha rekabetçi hale getiren özellikler içerir. Ayrıca BakerySwap, Medium gönderisinde yaklaşmakta olan NFT pazarı hakkında bazı heyecan verici ayrıntıları açıkladı.

Medium, “Pazar, şu anda platformumuzda sergilenen binlerce benzersiz NFT’nin keşfedilebilirliğini artıracak yeni bir UX deneyimine ve yeniden biçimlendirmeye sahip olacak” dedi.

Bu yükseltmelerle BSC.News, NFT pazarının DeFi alanındaki en iyi NFT projeleri için en iyi seçim arasında olmasını bekliyor.

ilgili içerik : Yeni nesil NFT platformu DoinGud, Agora ile işbirliğini duyurdu

BakerySwap Hakkında

BakerySwap, etrafındaki en iyi ödül programlarından birini sunan BSC tabanlı merkezi olmayan bir finans protokolüdür. Ticaret deneyimini değerli kılmak için Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) işlevini kullanan bir DEX olarak çalışır. Platform, özenle yetenekli dijital sanatçılar/ünlüler tarafından yaratılan sanat eserlerini içeren bir NFT galerisine ve pazarına sahiptir.

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu