Altcoin HaberleriBaby Doge (BabyDoge)HaberlerKripto Para Analizleri

BabyDoge Altcoin’inin Fiyatı %13,5 Arttı

BabyDoge Altcoin'inin Oranı %13,5 Arttı, BabyDoge Fiyat Artışı...

Kripto para piyasası analistleri, Baby Doge Coin (BabyDoge) meme tokeninin değerinin %13,5 arttığını belirtti. Bu, topluluk yaklaşık 2 qdrl’den fazla yandıktan sonra oldu. sanal paralar Uzmanlara göre, son 24 saat içinde kullanıcılar birkaç BabyDoge grubunu aynı anda imha etti ve dijital para biriminin değerini etkileyen de bu oldu.

Diğer uzmanlar, 2.01 kvdrl’nin yok olmasına rağmen, güvence verdi. BabyDoge, 180 milyon doları aşan toplam dolaşımdan 3.300 doları kaldırarak kripto para biriminin fiyatını etkileyemez. Piyasa uzmanları, bunun varlıkların yakılmasıyla ilgili olmayan başka bir pompa olduğunu vurguladı.

Ancak madeni para imha sürecinin önemine dikkat çektiler. Düzenli jeton yakma yoluyla BabyDoge topluluğu, dolaşımdaki arzı meme jetonunun kıt olduğu noktaya kadar azaltmayı umuyor. Uzmanlara göre, bu, varlığın fiyatlarını önemli ölçüde yükseltmeye yardımcı olmalıdır. Bu mekanizma, günlük ve haftalık jeton yakma işlemi yapan Shiba Inu geliştiricileri tarafından kullanılan sisteme çok benzer. Ancak, büyük harf kullanımı nedeniyle bunun kripto para biriminin fiyatı üzerinde önemli bir etkisi yoktur.

Türkiye saatiyle 14:35 itibarıyla BabyDoge fiyatı, bir gün önceki aynı göstergeden %13 daha pahalı olan 0,0000000001653 dolardı. Bu haftanın başlarında, BabyDoge topluluğu 14.2 qdrl meme jetonunu imha ederek varlığı BNB Zincirindeki büyük sahipleri (balinalar) arasında en popüler akıllı sözleşmelerden biri haline getirdi.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, Ryoshi adı altında Shiba Inu meme tokeninin yaratıcısının, bitcoin’in kurucusu Satoshi Nakamoto’nun kaderini tekrarladığını bildirmişti. Geliştirici, kendisi hakkındaki bilgileri tüm sosyal ağlardan aniden sildi ve ortadan kayboldu.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu