Altcoin HaberleriBinance Coin (BNB)Binance HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Ayılar ve boğalar hakimiyet için savaşırken BNB kritik noktada

28 Aralık 2021 itibarıyla BNB, son 7 günde +%3.43 kazanç kaydederek 550$’dan işlem görüyor. Bu fiyat analizi, piyasada Binance Coin için bir sonraki adımda ne olacağını belirlemenize yardımcı olmak için sağlanmıştır.

MACD, BNB’nin henüz yukarı eğilimine çıkmadığını gösteriyor

BNB, şu anda piyasadaki genel düşüş eğilimine rağmen fiyatı yukarı doğru hareket ettiğinden görünüşte güç gösteriyor . Kritik bir momentum göstergesi olmasına rağmen, Hareketli ortalama yakınsama sapması (MACD) aksini gösteriyor. Gösterge çizgisi şu anda token için MACD’nin üzerinde, bu da eğilim çok güçlü olmasa da hala ağırlıklı olarak düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor.

MACD
MACD

MACD (mavi çizgi) sarı gösterge çizgisinin üzerine çıkarsa, trendin tersine döndüğü onaylanacaktır. O zaman bile, piyasa yönündeki bir değişikliği onaylamak için biraz zaman verilmelidir.

Dikkatinizi Çekebilir: Binance 1 Milyar Dolarlık Finansman Haberi

(RSI) potansiyel büyümeyi gösteriyor

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu