Altcoin HaberleriHaberler

Axie Infinity %32 Arttı, Artık Emsallerini Takip Ediyor

Oyun ve NFT odaklı platformların jetonları bugün yükseliyor.

AXS, ENJ, FLOW ve diğerleri son 24 saatte çift haneli kazançlar kaydetti.

Axie Infinity (AXS) ve Enjin (ENJ) gibi çeşitli blok zinciri tabanlı oyun platformlarının yerel jetonları , kripto pazarının geri kalanı yatay ticaret yapmaya devam ederken bugün çift haneli kazançlar yayınlıyor.

Pokémon benzeri kripto oyun platformu Axie Infinity’nin yerel tokeni AXS, son 24 saatte %32.4’lük bir fiyat artışına işaret ederek 29.22 dolara sıçradı.

Bu arada, Enjin (ENJ), Decentraland (MANA) ve Flow (FLOW) gibi projeler de bugün benzer şekilde büyük kazançlar sağlıyor.

Blockchain tabanlı oyun platformu Enjin ile ilişkili bir token olan ENJ’nin fiyatı, günde yaklaşık %18,1 artışla 1,42 doları aştı.

Sanal gerçeklik platformu Decentraland’da avatarlar, kozmetik ürünler, adlandırma hakları ve daha fazlasını ödemek için kullanılabilen MANA, fiyatı %17,4 artarak 0,73 dolara yükseldi.

Çılgınca popüler olan takas edilemez token (NFT) pazarı NBA Top Shot‘ın dayandığı blok zinciri Flow , yerel tokeninin bugün %21.03 kazanç sağladığını ve yaklaşık 20.05$’dan işlem gördüğünü gördü.

Son olarak, blockchain tabanlı hayran etkileşim platformu Socios.com‘a güç veren Chiliz, son 24 saatte %16,4 artışla 0,27 dolar civarında işlem gördü.

En iyi kriptolar oyunun gerisinde kalıyor

Aynı zamanda, en büyük ilk 10 kripto para biriminin çoğu durgun kalıyor. Şimdiye kadar, Bitcoin geçen gün sadece %0,1 yükselmeyi başardı ve 32.569 dolara ulaştı. Ethereum biraz daha iyi ücret alıyor, %1.3 kazanıyor, ancak hala 2.000 doların altında işlem görüyor.

Sırasıyla Binance Coin (318 $, +%5,2), Cardano (1,24 $, +1,82%), Ripple XRP (0,61 $ -%0,1), Dogecoin (0,194, -%1,4) ve Polkadot (13,60 $, -%1,4) ) gün içinde hem olumlu hem de olumsuz marjinal hareketler görüyoruz.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu