Altcoin Haberleri

Axie Infinity %16 Artarak Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Kripto destekli oyun Axie Infinity, yönetişim belirteci AXS ile son günde % 17,2’yi ve son yedi günde %156’yı aşarak görünüşte durdurulamaz yükselişini sürdürüyor .

AXS’in fiyat artışı, token şu anda 20.89 dolardan işlem görürken, 21.65 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Axie Infinity, oyuncuların “Axies” adlı yaratıkları yetiştirdiği, eğittiği ve savaştığı Pokémon tarzı bir oyundur. Eksenlerin kendileri, değiştirilemeyen belirteçler ( NFT’ler ), sanat eseri gibi dijital nesnelere veya bu durumda oyun içi eserlere bağlanabilen kriptografik olarak benzersiz belirteçlerle temsil edilir.

Oyunu oynamak için eğitmenlerin önce üç Eksen edinmeleri gerekir; 200 doların üzerinde el ticareti yapan yaratıklarla, bu hiç de fena bir başarı değil. NFT’ler ayrıca oyundaki dijital arazileri temsil etmek için kullanılır; Bu yılın başlarında, bu tür dokuz arsa 1.5 milyon dolara satıldı.

Girişin önündeki yüksek engel, oyunun popülaritesini azaltıyor gibi görünmüyor. Oyun şu anda 25.000’den fazla kullanıcı ve 27.06 milyon dolarlık işlem hacmiyle DappRadar’ın oyun tablosunda kullanıcılar tarafından üçüncü sırada yer alıyor.

“Axie Infinity Shards” anlamına gelen AXS, Eksenleri temsil eden NFT’lerden farklı, geleneksel bir ERC-20 belirtecidir. AXS, oyunun pazarında ödeme yapmak için kullanılan yeni basılmış AXS’yi almak için stake edilebilir ve sahiplerinin yönetim oylarına katılmasını sağlar.

Bu yılın başlarında, Axie Infinity milyarder Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban ve Reddit’in kurucu ortağı Alexis Ohanian da dahil olmak üzere yatırımcılarla 7,5 milyon dolarlık bir A Serisi finansman turu duyurdu.

AXS ile eşit düzeyde Diğer Oyun Jetonları


Diğer oyun projeleri için jetonlar, benzer bir gecede kazanç elde etmediler, ancak çoğunlukla, geçen hafta boyunca hala yükseliş eğilimindeler.

Decentraland’ın MANA’sı şu anda son 24 saatte %3,6 düştü, ancak haftada %25 artarken, Enjin Coin (ENJ) son 24 saatte %3,9 düştü, ancak son yedi günde %17,2 arttı.

SORUMLULUK REDDİ

YAZAR TARAFINDAN İFADE EDİLEN GÖRÜŞLER VE GÖRÜŞLER YALNIZCA BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE FİNANSAL, YATIRIM VEYA DİĞER TAVSİYE NİTELİĞİNDE DEĞİLDİR.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu