Binance HaberleriHaberler

Avrupa Ödeme Sistemi : Clear Junction Binance Ödemelerini Kesti

Avrupa Ödeme Sistemi : Clear Junction Binance Ödemelerini Kesti

Avrupa ödeme işlemcisi Clear Junction, Binance ödemelerini işlemeyi durduracağını söyledi.

Bir dizi İngiltere bankası da dünyanın en büyük kripto borsasına kısıtlamalar getirdi.

Avrupa ödeme işlemcisi Clear Junction bugün dünyanın en büyük kripto borsası Binance için işlemleri işlemeyi durduracağını söyledi.

Londra merkezli şirket söz konusu kararın İngiltere’nin mali izleme örgütü sonra yapıldığını kendi web sitesinde, Finansal İdare Yetkilisi (FCA), geçen ay yayınlanan UK kripto ısmarlama bir başlatmak için planlanan Binance sermayeli Binance Markets Limited, karşı tüketici uyarısı değiş tokuş.

Clear Junction, “Binance ödemelerinin ele alınmasıyla ilgili olarak FCA düzenlemelerine ve rehberliğine tam uyum” içinde hareket ettiğini söyledi.

Şirket, “Hem GBP hem de EUR ödemelerini askıya almaya karar verdik ve artık kripto ticaret platformu lehine veya adına para yatırma veya çekme işlemlerini kolaylaştırmayacağız” dedi.

“Karar, Finansal Davranış Otoritesinin Binance’in Birleşik Krallık’ta herhangi bir düzenleyici faaliyet yürütmesine izin verilmediğine dair son duyurusunun ardından alındı.”

Geçen ay FCA, Binance’in Birleşik Krallık’taki tek kayıtlı kuruluşu olan Binance Markets Limited’in orada iş yapmak için lisanslı olmadığını söyledi – ancak Birleşik Krallık müşterilerinin Binance.com’u kullanmaya devam edebileceğini açıkladı.

O zamandan beri, NatWest ve Santander dahil Birleşik Krallık bankalar, bir dizi sınırlı erişim Binance kendisi ya da diğer kripto borsasına kendi hesap sahiplerinin yeteneğini.

Binance dünyanın en büyük kripto borsasıdır. Halka açık olarak listelenen San Francisco merkezli Coinbase gibi diğer popüler borsalardan farklı olarak Binance’in resmi bir merkezi yoktur.

İngiltere’nin FCA’sı geçen ay Decrypt’e bununla ve şirketin kara para aklamayı önleme standartlarına yaklaşımıyla ilgili endişeleri olduğunu söyledi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu