Altcoin HaberleriAvalanche (AVAX)

Avalanche’ın TVL’si Şimdi 10 Milyar Doların Üzerinde – Altcoin ATH için hazır mı?

Yeni rekor, yerel tokeni $AVAX’a dayanıyor ve geçtiğimiz hafta en az %17,9 artarak Avalanche’ı Ethereum, Terra ve Binance Smart Chain’den sonra ilk dört merkezi olmayan finans blok zincirine aldı. Bu yazının yazıldığı sırada Avalanche, TVL’sinin piyasa değerine oranı 2 olarak derecelendirilen 156 protokol işletiyor.

Büyüme, $AVAX’ın listelenmesini ve Kraken ve BitGo gibi büyük borsalar ve saklama firmalarıyla entegrasyonunu takip ediyor. Kraken, Avalanche’dan “birlikte çalışabilir üç blok zinciri ve bir Proof-of-Stake konsensüs mekanizması kullanarak ölçeklenebilirlik elde eden dağıtılmış bir sistem olarak bahsetti. Merkezi olmayan uygulamaların (dApp’ler) geniş bir ekosisteminin temeli olarak hizmet etmeyi amaçlıyor”, övgüde bulundu. DeFi alanındaki performansı için blok zinciri.

Dikkatinizi Çekebilir: “Komedi Rapçisi” Ve Kocası 2016’da Yapılan Bitfinex Hack’i İçin Tutuklandı – Son Dakika Haberi

Avalanche’ın Kraken ile listelenmesinden sonra, saklama şirketi BitGo, kurumsal ilginin hızlı bir şekilde artmasıyla potansiyelini gördükten sonra Avalanche ağının yerel tokenini destekledi. Saklama hizmetleri için BitGo ile entegrasyon, müşterilerinin Bitstamp ve Bitbuy gibi portföyü altındaki borsalarda kullanıcılarına $AVAX teklif etmelerini sağladı.

2021’in sonlarında Bank of America, Avalanche’ın konumunun, alt ağlarının mimarisi nedeniyle hız ve ölçeklenebilirlik nedeniyle Ethereum’a uygulanabilir bir alternatif olarak nasıl hazırladığını belirten bir araştırma notu yayınladı. (uzlaştırma) ve alternatif blok zincirlerinden daha düşük maliyetler.” Aynı ayda, CryptoDaily, Avalanche’ın Circle tarafından yayınlanan USDC stabilcoin ile nasıl entegrasyonlar oluşturduğunu ve onu doğal olarak blok zincirinde desteklediğini de bildirdi.

Bundan önce, Kasım 2021’de Avalanche, önde gelen bir denetim, danışmanlık, vergi ve danışmanlık hizmetleri sağlayıcısı olan Deloitte ile stratejik bir ortaklık kurdu. Ortaklık, Avalanche’a diğer kripto kurumları arasındaki profilinde bir destek sağladı ve o zamandan beri ağı merkezi olmayan finans alanındaki mevcut konumuna getirdi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu