Altcoin HaberleriAvalanche (AVAX)Web 3.0

Avalanche geliştiricileri Web3 arayüzünü başlattı

Avalanche kurucuları, Web3 Arayüzünü Başlattı...

Ava Labs (Avalanche blok zincirinin geliştiricisi) Core Web’i yayınladı. Kullanıcılara Avalanche ağı, alt ağlar, Bitcoin ve Ethereum üzerinde Web3’e göz atmak ve kullanmak için sezgisel ve kapsamlı bir yol sağlayan ücretsiz, kapsamlı bir kontrol merkezidir.

Ayrıca ürün, Core tarayıcı cüzdanıyla birlikte çalışacak şekilde optimize edilmiştir. Böylece, birlikte, merkezi olmayan uygulamaları (dApp’ler), değiştirilemez belirteçleri (NFT’ler), ikinci katman ağları ve daha fazlasını yönetmek ve izlemek için ana setin temel bileşenlerini temsil ederler.

Şirketin bir sözcüsü bir blog yazısında, Core Web’deki her özelliğin temiz ve sezgisel bir tasarıma sahip olduğunu ve kullanıcıların jeton eklemesini, takas etmesini, göndermesini, almasını, yüzlerce dApp’e bağlanmasını ve araştırma verilerine erişmesini kolaylaştırdığını söyledi. . Müşteriler, özel bir köprü aracılığıyla Bitcoin ve Ethereum ağlarından kendi tokenlerini Avalanche üzerindeki tüm merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamalarına aktarabildiler.

Geliştiricilere göre, yeni araç seti Avalanche deneyiminin temel taşıdır. Ava Labs Başkan Yardımcısı ve Ürün Başkanı Nick Mussallem, Core Web’in kullanıcılara özgürlük, esneklik ve verimlilik sağlayan müşteri merkezli bir programın harika bir örneği olduğunu söyledi. Ona göre Web3 teknolojisinin gelişimi için çok şey yapacak.

BENQI ortak firması CEO’su JD Gagnon, şirketi en büyük likit oran sağlayıcısı olarak nitelendirdi.

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi: Ava Labs yönetimi, Otherside metaversini taşımak için blok zincirini kullanmayı önerdiğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu