Altcoin HaberleriAvalanche (AVAX)Axie Infinity (AXS)Decentraland (MANA)EverGrow (EGC)HaberlerKripto Para Haberleri

Avalanche (Avax) Metaverse Kripto Tokenleri Şubat 2022’ye Hakim Olurken Diğer Coinler Ne Durumda?

Avalanche, Şubat 2022’de ilk 20 kripto para arasında en büyük kripto kazananı oldu. Geçen hafta herhangi bir fiyat artışı gören birkaç büyük kriptodan biri ve %5’lik bir fiyat artışı kaydetti. Bu arada, Bitcoin ve Ethereum %1-2 düştü ve Cardano ve Solana %10 büyük düşüş yaşadı.

Bu arada, metaverse belirteçleri yükseliyor. Decentraland’ın MANA’sı ve Axie Infinity’nin AXS’si gibi tokenlerin fiyatları son birkaç gün içinde fırladı, Ever-Grow Coin, 2022’de kriptoyu ve meta veriyi çok daha erişilebilir hale getirecek heyecan verici yeni gelişmeleri duyurdu.

Bu jetonları önümüzdeki yıl kripto yatırımcıları için bu kadar umut verici yapan şeyin ne olduğuna daha derin bir dalış yapalım.

 

Ever-Grow Coin (EGC)

Ever-Grow Coin, Ocak ayında, 2022’de metaverse’e %100 katıldığını duyurdu. Metaverse, bu teknolojiyle uyum sağlamaları durumunda belirli kripto tokenlerine avantaj sağlayabilecek bu yılki moda sözcüklerden biri. EGC, yeni kripto ve itibari para ile entegre sosyal medya platformu Crator’un popüler videolarını zaten yayınlıyor, ancak 2022’nin 1. ve 2. çeyreğinde daha fazla projenin sunulması bekleniyor.

Bunlara bir NFT pazarının yanı sıra yeni NFT kredilendirme konsepti dahildir. Bu, FT DeFi’de (merkezi olmayan finans) likiditeyi kolaylaştıran ilk merkezi olmayan pazar olacak. NFT sahipleri ayrıca, NFT’lerine karşı, adil faiz oranları için, satmadan teminat olarak borç alabilirler. Bu, NFT’leri sadece cüzdanınızda tutmak yerine pasif gelir elde etmenizi sağlayacaktır.

Ever-Grow Coin, 2022’de metaverse alanında birkaç rekor kırmayı hedeflediği için kripto ve NFT ödüllü iki çevrimiçi oyun da geliştiriliyor. Şu anda 0,0000005744 $’dan işlem gören birçok yatırımcı, yakında bir fiyat artışı beklentisiyle EGC’yi satın alıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Bu İki Altcoin Düşüyor Ama EverGrow Olarak Dünyanın İlk Kripto Sosyal Medyasını Başlattılar

Decentraland (MANA)

Decentraland geçen hafta en büyük kripto kazananlardan biri oldu – sadece son birkaç gün içinde %12 sıçradı. Decentraland projesi 2017’de başladı ancak geçen yılın 3. çeyreğine çıktı. Proje şu anda 5 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip ve CoinMarketCap’e göre 29. sırada.

Decentraland, Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen bir sanal gerçeklik platformudur. Kullanıcıların daha sonra geliştirebilecekleri ve para kazanabilecekleri arazileri satın almalarına olanak tanır. Proje iki jeton kullanarak çalışır: MANA ve LAND. MANA, olmayanları elde etmek için yakılması gereken bir ERC-20 belirtecidir. değiştirilebilir ERC-721 LAND jetonları. MANA jetonları ayrıca Decentraland pazarında kullanıcı avatarları, giyilebilir ürünler ve daha fazlasını satın alabilir.

 

Avalanche (AVAX)

Avalanche, son yedi gün içinde büyüme gören birkaç ilk 20 kriptodan biri oldu. AVAX tokeni geçen hafta %5’in biraz üzerinde bir fiyat artışı gördü ve 92$’a yükseldi. Mevcut fiyat, tüm kripto paraların bir ayı piyasasının etkilerine maruz kaldığı Ocak ayında görülen 56 dolardan yükseldi. Şubat 2022’nin ortalarında değer kaybeden diğer ilk 20 kriptoya rağmen, hala güçlü olan tek Avalanche.

Avalanche, Cornell Üniversitesi profesörleri ve Ph.D.’nin de aralarında bulunduğu bir ekip tarafından başlatıldı. öğrenciler. Merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) için birinci katman bir blok zinciridir ve akıllı sözleşmeler için en popüler blok zinciri olmak için Ethereum’a rakip olur. Ethereum’un 15’ine kıyasla, saniyede 6.5000 işleme kadar işlem hızına sahiptir.

 

Axie Infinity (AXS)

Axie Infinity, son birkaç gün içinde %20’lik keskin bir fiyat artışı gördü. AXS tokeninin 17 Şubat 2022 itibariyle 61 dolardan işlem görmesiyle biraz düştü. Ancak yine de metaverse ile ilgili tokenler çiçek açtıkça bu ay en iyi kripto kazananlardan biri oldu. Proje, geçen yıl Kasım ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 160$’a ulaşmadan önce 0,15$’a yakın bir fiyatla 2020’nin sonlarında başlatılmıştı.

Axie Infinity, kısmen oyuncularına ait olan blok zinciri tabanlı bir savaş oyunudur (kurucuları arasında eski rekabetçi oyuncu Aleksander Larsen vardır). Pokemon’dan ilham alan Axie Infinity, oyuncuların Axies adlı jeton tabanlı yaratıklarını toplamasına, üremesine, ticaretini yapmasına, yükseltmesine ve savaşmasına olanak tanır. Yaygın, nadir, ultra nadir veya efsanevi statüde olan 500’den fazla farklı vücut parçası mevcuttur. Her Axie bir NFT’dir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu