Altcoin HaberleriAvalanche (AVAX)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Avalanche (AVAX) Fiyatını, Boğalar 40$’a İtmeye devam edecek mi ?

AVAX Fiyatı bu hafta yaklaşık %120 arttı , Boğalar artık büyük direnç bölgesiyle savaşmak zorunda.

AVAX 40$’ı Kırabilir mi ? 

AVAX fiyatı, boğalar ortaya çıkmadan ve fiyatı en üst trend çizgisinin üzerine itmeden önceki 3 hafta boyunca yükselen bir kanalda konsolide ediyordu. Trend çizgisinin kırılmasından bu yana, AVAX fiyatı birkaç ayın en yüksek seviyelerine çıktı. BTC son birkaç gündür konsolide olurken, birçok altcoin aylardır görülmemiş yeni zirvelere çıkma şansı buldu.

ilgili içerik : Chainlink yatırımcılarının bunu bilmeleri gerekiyor

BTC sabit kaldığı sürece altcoinler çalışmaya devam edecek. BTC ve diğer büyük sermayeli paralar, 1 Ağustos’tan bu yana meydana gelen büyük ölçekli bir piyasa canlanmasına zemin hazırladı.

Yükselen kanala bakarken konsolidasyonun ne kadar zor olduğunu görebiliriz, bu da AVAX fiyatının parabolik gitmesine izin verdi. Boğalar en üst trend çizgisini kırmayı başardığında, AVAX zirveye bırakıldı ve 2 gün içinde neredeyse %80 arttı.

Boğalar güçlerini yeniden kazanır ve bu bölgeyi kırar ve tutarsa, Avalanche başka bir yükselişe geçecektir. Fiyatların verilen 41,91 $ ve potansiyel olarak 48,10 $ hedefine ulaşmasını bekleyebiliriz.

avax
avax

 

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu