HaberlerWeb 3.0

Authtrail, Blockchain Destekli Veri Bütünlüğü Platformu İçin Yalnızca Davet Edilen Topluluk Turunu Açıkladı

Blockchain tabanlı veri bütünlüğü SaaS platformu Authtrail, yerel AUT belirteci için topluluk turunu duyurdu. Toplam arzın %20’sini listeleyecek olan yalnızca davetiye turu şu anda beyaz listeye alma başvurularını kabul ediyor.

 

Topluluk turu, erken katkıda bulunanların AUT tokenlerini nispeten daha düşük fiyatlarla almaları için tek seferlik bir fırsat olarak faturalandırılıyor. Girişim, beyaz listedeki katılımcılar arasında dağıtılan toplam 150 milyon AUT arzından 30 milyon AUT jetonunu görecek ve Authtrail’in 6 milyon dolar daha artırmasına yardımcı olacak. Her bir AUT jetonu 0,20 dolardan fiyatlandırılacak – bir sonraki halka açık tur için jetonun fiyatının yarısı.

 

Topluluk etkinliği sırasında, iki raunt olacaktır: katkıları 1.000 dolardan başlayan ve kullanıcı başına 5.000 dolarla sınırlı olan, ilk bin katkıda bulunanlar için topluluk ilk gelenler turu ve katkıların başladığı ilk gelen, ilk hizmet veren topluluk turu $1000 dolar. İkinci tur için üst sınır yoktur. Üç aylık bir uçurum ve dört ila on iki ay arasında eşit hak kazanma ile jetonlara on iki aylık bir hak kazanma programı uygulanacaktır. Topluluk turu yalnızca Authtrail topluluk üyelerine açıktır ve beyaz listeye alınmasını gerektirir.

Dikkatinizi Çekebilir: YouTube, Web 3.0, NFT’lerde ‘inanılmaz bir potansiyel’ görüyor

Bununla birlikte, topluluk turu ABD, Kanada, Çin, Küba, Suriye, İran, Sudan, Singapur, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti ve Ukrayna Kırım Halk Cumhuriyeti’nden sakinlere açık değil.

 

Authtrail ekibine göre, topluluk turundan toplanan fonlar, ürün geliştirmeyi hızlandırmak ve aynı zamanda platformun benimsenmesini artırmak için kullanılacak. AUT belirteci, Authtrail ekosisteminin kalbinde yer alır ve platformun temel veri bütünlüğü işlevlerine güç sağlar.

 

Web 3.0 Için Veri Bütünlüğü Çözümü

Yaklaşan topluluk turu, Authtrail ekibinin bir risk sermayesi şirketleri ve melek yatırımcıları konsorsiyumundan 3,6 milyon dolar güvence altına aldığı başarılı bir finansman turunun hemen ardından geliyor. 2021, platformun çok çeşitli işletme ve işletmelerde önemli kurumsal benimseme ve çekiş kaydetmesinden sonra Authtrail ekibi için son derece hareketli bir dönemdi. Hedef, 2022 için bu ivmeyi geliştirmek.

 

Authtrail , veri bütünlüğünü maliyet etkin bir şekilde artırabilen bitişik uygulamaların yanı sıra veri bütünlüğü için pazara hazır bir platform sağlamak için Moonbeam Ağı’nı kullanır. Karma ve çapalama kullanımı, blok zinciri ağında veri bütünlüğünü sağlar ve Web3’ün kurumsal düzeyde ilk gerçek dünya benimsenmesidir. Bu, işletmelerin performansı optimize etmelerine ve itibarlarını artırmalarına ve aynı zamanda maliyetleri düşürmelerine olanak tanır.

 

Authtrail’in genesis versiyonu Ethereum üzerine kuruluyken, platform son zamanlarda daha yüksek verimliliği ve daha düşük işlem maliyetleri nedeniyle Moonbeam Network’e geçti. Moonbeam ile Authtrail, Polkadot’un paylaşılan güvenlik ve birlikte çalışabilirliğinin yanı sıra zincir üzeri yönetişim, stake etme ve zincirler arası entegrasyonlardan da yararlanır.

 

Veriler, Authtrail API’si aracılığıyla toplandığından, platform, kurumsal veriler ve blok zinciri teknolojisi arasında bağlantılar kurar. Toplandıktan sonra tüm veriler doğrulanır, özetlenir ve Moonbeam blok zincirine sabitlenir. Sonuç olarak, Authtrail, veri bütünlüğünü sağlamak için gerçek dünyadaki işletmeler ile en son teknoloji arasında kusursuz bir bağlantı kurabilir. Authtrail tarafından sunulan uygulamalar Microsoft, Oracle, Shopify, Salesforce, SAP ve diğer birçok lider platformla uyumludur.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu