Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

AscendEX, Polen Tokeni Listeliyor, PLN

AscendEX , 11 Ocak saat 14:00 UTC’den itibaren AscendEX’te PLN/USDT ticaret çifti altında Polen Token’in (PLN) listelendiğini duyurmaktan heyecan duyuyor .

Polen defi protokol Defi ve Web 2.0 evriminde yer gösterici yardımcı oluyor. Hem Avalanche hem de Ethereum blockchain ekosistemlerine yeni bir varlık getirdiler. Polen ağı, varlık portföyü yönetimini demokratikleştirmek için otomatikleştirilmiş bir likidite protokolü ve varlık yönetim modeli uygular. Bu model, daha geniş pazardan yararlanmak için toplu zeka ve karar verme sürecini kullanır.

Ayrıca, Polen‘in yönetişim protokolü, meritokratik karar doğrulama ve topluluk kontrolü yoluyla süreci tamamen merkezden uzaklaştırır. Açık Polen protokolü ve liyakate dayalı sistemi, topluluğunun en parlak zihinlerini ödüllendirir ve güçlendirir. Protokol, topluluk üyelerinin sentetik, sanal portföyler üzerinde PLN belirteçlerini kullanmalarına izin vererek sürekli olarak kalabalık bilgeliğini toplar. Bu belirteçler, protokolün otomatik ticaret yapması için sinyal zekası sağlamak için varlık fiyatlarına maruz bırakılır.

Endeks projelerinin çoğu, son derece merkezi, kırılgan ve verimsizdir; yalnızca birkaç varlık yöneticisi, endeksi çalıştırır veya temel yeniden dengeleme algoritmalarına güvenir. Polen, zincir üstü bir ticari itibar sisteminden yararlanarak kalabalığın bilgisini kullanarak gerçekten merkezi olmayan varlık yönetimi olasılığını açar. Polen protokolü, kullanıcıların sanal portföyler çalıştırmasını sağlar ve ardından platform, endeksleri doğru bir şekilde takas etmek ve yeniden dengelemek için en iyi performans gösterenlerden sinyaller alır.

Dikkatinizi Çekebilir: Ağ Güncellemesini Yeniden Başlatan ( Solana ) Token’in En Kötü Performansı

Polen, Yatırımcılar ve portföy yöneticileri veya her ikisi de dahil olmak üzere herkesin farklı roller üstlenmesine izin verir. Polen, portföy adına en iyi yatırım kararlarını veren kişileri ve portföyün yönetilmesine yardımcı olma eylemlerini ödüllendirmek için bir teşvik yapısı oluşturdu. Ayrıca Polen kullanıcıları bu liyakate dayalı yapıyı oluşturarak portföylerini 7/24 yönetebilir, algoritmayı otomatik olarak uyarlayabilir ve piyasa koşullarına göre alım satım yapabilir.

Yerel ERC20 PLN belirteci, protokolde yönetişim, itibar ve ödül belirteci olarak kullanılır ve Pollen platformunu çalıştırmak için güvenilir.

AscendEX hakkında

AscendEX, kripto yatırımlarından daha fazla değer elde etmek için gereken kaynaklarla bir milyondan fazla kurumsal ve perakende tüccara hizmet veren küresel bir kripto para finans platformudur. Merkezi finans ve merkezi olmayan finans birleştiği noktada faaliyet gösteren AscendEX platformu erişimine sahiptir marjı , vadeli ve nokta ticareti, sağlam cüzdan altyapısı ve perçinleme200’den fazla sektör lideri blok zinciri projesi için destek, tümü sektör lideri getiriler ve getiriler üretiyor ve kripto ekosisteminin büyümesini daha da artırıyor. AscendEX, ölçeklenebilir ve güvenli merkezi olmayan finansman biçimlerini geliştirme çabalarında, DeFi ekosisteminden endüstrinin en yenilikçi projelerinden bazılarını destekleyerek “ilk değişim tekliflerinde” ROI tarafından lider bir platform olarak ortaya çıktı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu