HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Arama motoru Yahoo! Tayvan’da bir NFT mağazası açacak

Yahoo NFT mağazası açıyor...

Mart ayının sonunda Yahoo! Amerikan arama motoru Yahoo!’nun Tayvan departmanı olan Tayvan, Yahoo Taiwan NFT Store adlı kendi mağazasında NFT satmaya başlayacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Ticaret platformu, Blocto kripto para cüzdanının yaratıcıları tarafından geliştirilecek. Sitede görünecek olan takas edilemeyen jetonların ilk koleksiyonu Yahoo! Tayvan.

Yahoo Taiwan NFT Store, hem fiat para birimlerinde hem de dijital varlıklarda ödemeyi destekleyecektir. Mağazadan satın alınan NFT’lerin sahipleri, arama motorundan özel ödüller alacak.

Dikkatinizi Çekebilir: Dikkat! Bu Altcoin projesi en hızlı büyüyen Kripto paralarda ilk 3’e girdi

Yahoo! Tayvan, NFT’leri herkesin kullanımına sunacak ve Tayvanlı token yaratıcılarının NFT pazarına girebilecekleri bir platform başlatacak” dedi Yahoo! Chen Te Lin.

Projenin yazarları tarafından tasarlandığı gibi, yerel şirketler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar mağazada kendi token koleksiyonlarını satacaklar. Bu nedenle Yahoo! Tayvan, benzersiz dijital içerik yayınlamak ve bundan para kazanmak isteyen işletmelerle ortaklık anlaşmaları imzalamayı planlıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu