Altcoin HaberleriApe CoinHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

ApeCoin’in Fiyatı Bir Günde %1493 Arttı

ApeCoin'in Fiyatı Bir Günde %1493 Arttı, İşte Detaylara Bakın!

CoinMarketCap uzmanlarına göre, ApeCoin jetonu, piyasa değeri açısından en iyi 100 kripto para birimine hızla girdi. Piyasadaki heyecan, bu dijital para biriminin hemen sıralamada 33. sıraya yükselmesini sağladı. 18 Mart 2022 Moskova saatiyle 15:15 itibariyle, sanal varlığın değeri 15,94 ABD dolarıdır. Dijital para biriminin fiyatı bir günden daha kısa bir sürede %1493 arttı. Piyasadaki toplam token arzı 4,39 milyar dolar.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Uzmanlar, ticaretin 20,4 dolardan başladığını, ancak bir saatten kısa bir süre içinde sanal varlığın değerinin %90’dan fazla düştüğünü vurguladı. Bir noktada, dijital para birimi 1 dolara satıldı. Analistler ayrıca işlem hacimlerinin 24 saatte 8,85 milyar dolara ulaştığını vurguladılar. Bu göstergeye göre, yeni token yalnızca Bitcoin, Ethereum ve Tether’den sonra ikinci sırada yer aldı.

Kullanıcılar, projenin kripto para birimi topluluğunda bir sansasyon yarattığını söyledi. Gerçek şu ki, Mutant Ape Yacht Club (MAYC) koleksiyonundaki tüm misli olmayan jeton (NFT) sahipleri 2042 APE aldı ve Bored Ape Yacht Club (BAYC) sahipleri 10094 APE’nin sahibi oldu.

Dikkatinizi Çekebilir: Ünlü Kripto Analisti Bir Ayı Piyasası Öngördü

İşlem hacimlerindeki hızlı artış ve kripto paranın devasa oynaklığının nedeni, geliştiricilerin yalnızca yeni bir APE ekosistem belirteci yayınlamakla kalmayıp, aynı anda dünyadaki birkaç önemli ticaret platformunda listelenmeyi duyurmalarından kaynaklandı. Bunlara Binance, FTX, Kucoin, Huobi Global, Coinbase ve diğerleri dahildir.

Kripto para biriminin yaratıcıları, ApeCoin’in APE ekosistemini yönetmek için yerel bir belirteç olarak hareket edeceğini belirtti. Toplam sayının %15’inin BAYC ve MAYC sahipleri arasında dağıtıldığını vurguladılar.

Daha önce, CoinFili.com editörleri, BAYC NFT koleksiyoncularından biri olan tokenlerini ticaret platformundaki bir hata nedeniyle OpenSea platformunda satamadıklarını bildirmişti. Kendisine 400.000 dolar teklif edildi, ancak anlaşma suya düştü.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu