Altcoin HaberleriApe CoinHaberlerKripto Para Analizleri

Apecoin fiyatı 5 günde %35 arttı

Fidye olmayan bir dijital varlık (NFT) ekosistem yönetimi aracı tokeni olan Bored Ape Yacht Club Apecoin'in (APE) fiyatı 23 ve 28 Haziran 2022 arasında %35 artış kaydetti.

Bu büyümeden önce, 15 Haziran’da 3,09$’da doruğa ulaşan 6 haftalık uzun süreli bir düşüş yaşandı.

28 Haziran 2022 Moskova saati ile 17:30 itibariyle, APE’nin mevcut fiyatı 5,49$’dır. Güçlenen piyasa duyarlılığı zemininde, varlığın oranı 4,8 dolar ve 5,33 dolar seviyelerindeki dinamik direncin üstesinden gelmeyi başardı. Genel sıralamanın sonuçlarına göre Apecoin fiyatı, %53,7 geri kazanmayı başardı. Teknik analize göre uzmanlar, istikrarlı bir yükseliş momentumu olduğu sonucuna vardı.

200 günlük hareketli ortalama (EMA200) 5.5 dolarda. EMA200’den gelen baskı önemli bir direnç gösterirken aynı zamanda 5,3 ile 5,5 dolar arasında hareket için dar bir kanal oluşturuyor. Boğalar lehine ciddi bir sinyal, yukarı hareket için kendinden emin bir destek yaratan 20, 50 ve 100 mesafelerde EMA’nın üstesinden gelinmesidir.

Günün sonundaki göreli güç göstergesine (RSI) göre değer 34 civarında sabitlendi. Uzmanlar, göstergenin yanal yönüne dayanarak satın alma dürtüsünün azaldığı sonucuna vardı. Onların görüşüne göre, gözlemlenen düşüş farklılığı, 5.33 $ alanına bir fiyat geri dönüşünü tetikleyebilir.

Bu senaryo gelişirse, alıcıların en iyimser tahminlere göre 6 dolar ve 6,5 dolar olarak yeni fiyat hedefleri vaat eden EMA200 işaretini aşması gerekiyor.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, Render Network (RNDR) blok zinciri hizmet belirtecinin oranının geçen hafta iki katından fazla arttığını bildirdi. Maksimum fiyat değeri son 24 saatte kaydedildi ve 0,6407 dolara ulaştı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu