Altcoin HaberleriApe CoinHaberlerKripto Para Haberleri

Ape Coin, Token, Binance’deki İşlem Hacimlerinde Bitcoin’i Geçti

Borçlanmayan token koleksiyonunun yaratıcılarından bir token Bored Ape Yacht Club, Binance kripto borsasında işlem hacimleri açısından Bitcoin'i geride bıraktı

APE/USDT çiftindeki ApeCoin (APE) tokeni, BTC/USDT çiftini geçerek Binance kripto borsasında en çok işlem gören token oldu. Bu, CoinMarketCap kaynağının verileriyle belirtilir. Yazının yazıldığı sırada, APE/USDT işlem hacmi ~2,4 milyar dolar iken, Bitcoin için bu rakam ~1.3 milyar dolardan daha düşük.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Ape Coin, Token, Binance'deki İşlem Hacimlerinde Bitcoin'i Geçti
Kaynak: CoinMarketCap

Toplamda, günlük hacimler açısından, diğer tüm altcoinlerin arka planına karşı, APE coin 4. sıraya tırmanarak ~ 7.8 milyar dolara ulaştı. Yuga Labs’tan gelen token sadece ETH (~ 13 milyar dolar), BTC’den sonra ikinci sırada (~ 30 milyar dolar) ve USDT (~ 55 milyar dolar).

Ape Coin, Token, Binance'deki İşlem Hacimlerinde Bitcoin'i Geçti
Kaynak: CoinMarketCap

Blockchain muhabiri Colin Wu’nun belirttiği gibi, FTX firması Alameda Research, yüksek frekanslı ticareti kullanarak Uniswap V3’te WETH/APE ticaret çiftinde 1.8 milyon doların üzerinde işlem yaptı.

Bored Ape Yacht Club’ın yaratıcılarının daha önce APE jetonlarını piyasaya sürdüğünü hatırlayın. Belirteç, merkezi olmayan kuruluş ApeCoin DAO tarafından yönetilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir: Avrupa’da ilk kez metaverse üzerinde ETF başlatıldı

Ape Coin DAO yöneticileri halihazırda Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian, FTX risk sermayesi başkanı Amy Wu, Sound Ventures başkanı Maaria Bajwa, Animoca Brands kurucu ortağı Yat Siu ve Horizen Labs başkanı Dean Steinbeck’i içeriyor. Randevunun neye göre belirlendiği bilinmiyor.

APE’nin tam olarak ne için gerekli olduğu henüz belli değil. Bununla birlikte, Yuga Labs, belirteci NFT ekosistemlerinde aktif olarak kullanmayı planladıklarını zaten ima etti.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu