Altcoin HaberleriCardano (ADA)HaberlerKripto Para Haberleri

Anthony Scaramucci Cardano ‘Büyük Kullanım Alanları’ Olduğundan ‘Yükselmeye Devam Edecek’

2005 yılında Scaramucci tarafından kurulan SkyBridge, “çok stratejili karma riskten korunma fonu ürünleri, özel ayrı hesap portföyleri ve riskten korunma fonu danışmanlık çözümleri konusunda uzmanlaşmış küresel bir alternatif yatırım firmasıdır. bireysel akredite yatırımcılardan büyük kurumlara kadar.”

ilgili içerik : ETH, BTC’yi ‘Geçebilir’

Scaramucci, o röportajda Bitcoin hakkında şunları söyledi:

“ Kıtlık özelliğini seviyorum: kimse onu kimin icat ettiğini bilmiyor. Bu, mucitler için akıllıcaydı, ama orada sadece 21 milyon madeni para var ve bu yüzden kıtlık insanlara bu seyreltici özelliği sağlıyor ve aynı zamanda, bildiğiniz gibi, insan zihniyle ilgili – bir şey olduğunda kıt, insanlar onu istiyor. ..

Bir madeni para 280.000 dolara kayabilir, 5 trilyon dolarlık piyasa değerine sahip olabilir ve hala küresel toplumumuzda çıkarılan altının yalnızca yarısı olabilir ve bence burada gidecek çok yolumuz var… Siz kurumlardan önce girmek için bu tarihi fırsata şimdi sahip olun. Kurumlar geliyor. Bu, 12-31 2021 sonunda jeton başına 100.000$ olabilir mi? olabileceğine inanıyorum….

ilgili içerik : CoinList Karma nedir ? Karma Nedir ?

Geçen Çarşamba (8 Eylül), CNBC’nin “Squawk Box” sunucularından Andrew Ross Sorkin ile yaptığı röportajda kripto piyasası hakkında söyleyecek daha çok şeyi vardı.

The Daily Hodl tarafından yayınlanan bir rapora göre, Scaramucci şunları söyledi:

El Salvador haberlerinin bir sonucu olarak zirveye ulaştığını hissettim, sistemde çok fazla kaldıraç vardı ve son 48 saat içinde çok fazla kaldıraç patladı. Bunu söyledikten sonra, Bitcoin gibi şeylere olan talep ve temeller gelişmeye devam ediyor. Her gün daha fazla cüzdan, daha fazla aktivite, bir ETF’nin (döviz ticareti fonu) daha fazla potansiyeli hakkında yeni hikayeler duyuyorsunuz – en azından bir Bitcoin vadeli ETF – ve bu yüzden yıl sonu için hala oldukça iyimserim…

Özellikle altcoinlere gelince, şunları söyledi:

Bu alanda pek çok harika şey oluyor… Daha fazla dijital uygulama ortaya çıktıkça, bu altcoinlerin bazıları, Algorand veya Cardano gibi şeyler veya Ethereum gibi şeyler yükselmeye devam edecek çünkü onlar için gerçekten harika kullanım durumları var.

Daha Fazla Cardano (ADA) Haberleri için tıklayın.

Daha Fazla Altcoin Haberleri için tıklayın.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu