HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Analiz : Ethereum’da Ralli Neden Bitmedi ?

Ethereum 3.350 dolar ve 3.380 dolar direnç seviyelerinin üzerinde istikrarlı bir artışa başladı. Fiyat şu anda 3.400 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.

Ethereum Fiyatı İvme Kazandı

Ethereum 3.250 dolar seviyesinin üzerinde bir taban oluşturdu ve istikrarlı bir artış başlattı. ETH fiyatı 3.350 dolar ve 3.380 dolar direnç seviyelerini geçmeyi başardı.

ilgili içerik : Bu Analist Ethereum’un Büyük Harekete Hazırlandığına İnanıyor

Hatta 3.400 dolarlık bölgenin üzerine çıktı ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerine çıktı. Aşağı yönlü bir düzeltme yapılmadan önce 3.477 dolar civarında bir yüksek fiyat hareketi oluştu. Fiyat 3.400 doların altına düştü, ancak boğalar 3.350 dolar civarında aktifti.

3.340 dolara yakın bir düşük seviye oluşturdu ve yeni bir artış başlattı. Eter, 3.477 dolardan 3.340 dolara son düşüşün %50 Fib geri çekilme seviyesinin üzerinde işlem gördü.

Şu anda 3.400$ ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor . Ayrıca saatlik ETH/USD grafiğinde 3.425 dolara yakın destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var. Parite, 3.477$’dan 3.340$’a son düşüşün %76.4 Fib geri çekilme seviyesinin üzerinde kırılmaya çalışıyor.

ilgili içerik : Bitcoin Golden Cross güncellemesi Nedir ? Bilmeniz Gerekenler

eth_analiz
eth_analiz

Boğalar başarılı olursa, 3.480 dolarlık direncin üzerinde daha fazla kazanç olabilir. Bir sonraki ana direnç 3.500 dolar seviyesine yakın. 3.500 dolarlık direncin üzerinde net bir kırılma, başka bir artış için kapıları açabilir. Belirtilen durumda, ethereum muhtemelen 3.600$ seviyesine yükselebilir.

Ethereum 3.480 dolar ve 3.500 dolar direnç seviyelerinin üzerinde yükselmeye devam edemezse, aşağı yönlü bir düzeltme başlatabilir. Aşağı yönde acil bir destek, 3.435 dolar seviyesine yakın.

Bir sonraki büyük destek şimdi 3.425 dolarlık bölge ve trend çizgisinin yakınında oluşuyor. Trend çizgisinin altında aşağı yönlü bir kırılma, keskin bir düşüşü tetikleyebilir. Belirtilen senaryoda, ether fiyatı 3.350 dolarlık destek bölgesini tekrar ziyaret edebilir.

Teknik Göstergeler

Saatlik MACD  ETH/USD için MACD şimdi yükseliş bölgesinde hız kazanıyor.

Saatlik RSI  ETH/USD için RSI şimdi 50 seviyesinin üzerinde.

Ana Destek Seviyesi – 3350$

Ana Direnç Seviyesi – 3,500$

Sorumluluk Reddi: CoinFili’nin içeriği, doğası gereği bilgi verme amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para alım satımı, yüksek riskli bir yatırım olarak düşünülmeli ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmasını yapması tavsiye edilir. Sitemizi Ziyaret Eden Kullanıcılar Bu Uyarı Metnini Kabul Etmiş Sayılır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu