Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriVechain (VET)

Analistlerin görüşü: VeChain’in büyüme potansiyeli neden yüksek?

Kripto Para Analistleri VeChain Büyüme Potansiyelini ve Arkasındaki Nedenleri Konuşuyor!

Kripto para piyasası ciddi bir baskı yaşamaya devam ediyor. Bu arka plana karşı, birçok yatırımcı, değeri düşük, ancak pozisyonlarını güçlendirmek için somut potansiyele sahip ilginç varlıklar arıyor. Birçok uzman, böyle bir projenin VeChain (VET) olduğuna dikkat çekiyor. 8 Haziran itibariyle, dijital para birimi 2021’in en yüksek seviyelerinden %70’in üzerinde bir indirimle işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Kripto paranın teknik yönlerinin uygulanması, endüstriler arasında açıkça genişlemektedir. Örneğin, VeChain’in bir ürünü tedarik zinciri boyunca nihai varış noktasına ulaşana kadar takip etme yeteneği, moda endüstrisinde şimdiden pratik kullanım gördü.

Dünyadaki karmaşık jeopolitik ve makroekonomik ortam göz önüne alındığında, birçok tedarikçinin böyle bir araca açıkça ihtiyacı vardır. Çoğu analist, Vechain’in mevcut ortamda ciddi yatırım potansiyeline sahip olmasının üç temel faktörünü belirler:

  • Küresel tedarik zincirlerini optimize etme yeteneği.
  • Şirket yakın zamanda Avrupa’da bir temsilcilik ofisi açtı. Bu, hızla büyüyen bir pazardaki payını artırmasını sağladı.
  • Madeni paranın güçlü temelleri var ancak geçen yılki piyasa uç noktalarına göre %89 daha düşük işlem görüyor.

08 Haziran 2022 itibariyle, VeChain fiyatları 0.03040 dolardır. Uzmanlara göre, kısa vadede 0,034429 dolarlık direnç alanına daha yakın bir itici büyüme bekleyebiliriz.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, VeChain Woos şirketinden uzmanların terra ekibine teknik yardım sunduğunu bildirmişti. Uzmanlar, Layer1 temel seviye blok zinciri zincirinin VeChain akıllı sözleşme ekosistemine aktarılmasına yardımcı olmaya hazır olduklarını kaydetti. Uzmanlar, Vechain ağının etkileyici ölçeklenebilirliğinin ve çevre dostu olmasının Terra’nın kripto para biriminin teknik potansiyelini genişletmesine izin vereceğine inanıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu