Altcoin HaberleriEthereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Analistler, yakın gelecekte Ethereum’un büyüyebileceğini tahmin ediyorlar

Ethereum'un geleceği parlak, analistler konuşuyor... İşte detaylar!

Ethereum 2,600 dolar ve 2,620 dolarlık kilit direnç seviyelerinin altında kaldı. Ancak, ETH ayrıca 2,500 dolarlık destek seviyesinin oldukça üzerindeydi. Ancak analistler, Ethereum’un şu anda kilit direnç seviyelerini kırmaya hazır olduğunu gösteriyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Son zamanlardaki ethereum için en yüksek seviye 2.595 dolar civarındaydı ve 2.550 doların altına düştü. ETH 2.538 dolardan işlem gördü ve şu anda kayıpları konsolide ediyor. Şu anda 2.600 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Analistler, ani yükseliş direncinin 2.565 dolar seviyesinin yakınında olduğunu söylüyor.

2.595$’dan 2.538$’a son düşüşün %50 Fibonacci geri çekilme seviyesi de 2.565$ seviyesine yakın.Ayrıca, saatlik ETH/USD grafiğinde 2.590$ civarında dirençle büyük bir sözleşme üçgeni oluşuyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Biden’ın kararnamesi Altcoin’leri ve diğer Kripto para birimlerini etkiledi

Ara direnç 2.575 dolar ve 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yakın. 2.595$’dan 2.538$’a son düşüşün %61.8 Fibonacci düzeltme seviyesine yakın.

ETH oranı, istikrarlı bir büyüme başlatmak için 2.575 dolar ve 2.600 dolar direnç seviyelerinin üstesinden gelmelidir. En yakın engel 2.620 dolar olabilir, bunun üzerinde boğalar güçlü bir ralli hedefleyebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu