HaberlerKripto Para AnalizleriNFT Haberleri

Analistler, NFT’lere olan ilginin düşeceğinden emin

Uzmanların tahminleri NFT dünyasına olan ilginin düşmesi yönünde.

Kripto para sektörü analistleri, karşılıksız tokenlerin (NFT’ler) oluşturulması ve entegrasyonu ile ilgili projelere olan ilginin azaldığından bahsetti. Sektördeki tüm en büyük dijital para birimlerinin son zamanlarda önemli ölçüde değer kaybettiğini belirttiler.

Uzmanlara göre, yatırımcıların toplam kayıplarının, diğer kripto para varlıklarına yatırım yapmaktan daha büyükt olduğu ortaya çıktı. Uzmanlar birkaç büyük projeden bahsetti ve geçtiğimiz hafta 27 Haziran – 3 Temmuz 2022 arasındaki fiyat değişikliklerinden bahsetti.

Analistler, tanınmış NFT girişimleri arasında STEPN kripto para biriminin maliyetinin en ciddi şekilde düştüğünü garanti etti. GMT projesinin yerel tokeninin fiyatı hafta boyunca %21,66’ya kadar düştü ve Moskova saatiyle 17:30 itibariyle 0,8092 dolardan işlem görüyordu. Kapitalizasyon 485,52 milyon dolara düştü.

Daha az ciddi şekilde hayal kırıklığına uğramış yatırımcılar Axie Infinity. Oyun kripto para birimi AXS, son 7 gün içinde %21,04 oranında ucuzladı. Sanal varlığın oranı 13,76 dolara ve toplam arz 1,13 milyar dolara düştü.

Metaverse The Sandbox’ın dahili belirteci de ciddi şekilde fiyat düştü. Yatırımcılar, geçen hafta SAND kripto para birimine yapılan yatırımlarda %20.84 kaybetti. Dijital para 1,02 dolardan işlem görüyordu ve piyasa değeri sadece 1,29 milyar dolardı.

Buna ek olarak, Gala’nın fiyatı önemli ölçüde düştü. GALA sanal para birimi döviz kuru, bir hafta önceki aynı döneme göre %21.69 daha düşük olan 0.021$’a düştü. Piyasadaki toplam arz 363,75 milyon dolar.

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi: Uzmanlar, 24 Haziran – 30 Haziran 2022 dönemi için büyük harf kullanımı açısından ilk 100 kripto para birimi listesinden en kârsız kripto para birimleri hakkında konuştular. Hemen 3 sanal varlığın fiyatı %20’den fazla düştü: XDC Network (XDC), Elrond (EGLD) ve Waves (WAVES).

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu