Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Analistler, kripto para WAVES hareketindeki dalgalanmalardan bahsetti

Analistler, kripto para WAVES hareketindeki dalgalanmalardan bahsetti

Uzmanlar, dalgalanmaların nedenleri ve Waves (WAVES) kripto para biriminin büyümesi için beklentiler hakkında konuştu. Bu girişimin sektörde büyük bir sıçrama yapabileceğini ve ticaret hacimlerinin sanal bir varlığın değerini artırmada önemli bir faktör olacağını belirttiler. Analistler, 18 ve 19 Haziran 2022 hafta sonu boyunca, 4,20 dolarlık destek seviyesini yeniden test ettikten sonra tokenin fiyatının fiyat hareketinde dalgalanmalar gösterdiğini kaydetti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Uzmanlar, sonunda, grafikteki davranışın, mevcut işlem haftasında altcoinleri büyüme liderleri listesine getiren güçlü bir yükseliş dalgasına işaret ettiğine dair güvence verdi. DALGALAR 21 Haziran Salı günü %43 artışla 7.20$’a sıçradı ve ertesi sabah 7.28$’da zirve yaptı. Ardından 23 Haziran Moskova saatiyle 13:55 itibariyle 6.33 dolara küçük bir geri çekilme oldu.

Ancak, WAVES bu hafta için hala %42,72 fiyat artışı bildiriyor. Analistler, yatırımcılar arasında bu tür bir heyecanın, merkezi olmayan mikro kredi (MFI) alanındaki hizmetlere yönelik yüksek kullanıcı talebinden kaynaklandığından emin oldular. Ek olarak, uzmanlar, değer artışı için bir katalizör haline gelebilecek, takas edilemeyen tokenlerde (NFT’ler) artan ticaret hacimleri kaydetti.

Analistlere göre, NFT işlemlerinin toplam hacmi 17 Haziran itibariyle 663.000 dolardan sadece 2 gün sonra 8.07 milyon dolara yükseldi. Ancak 21 Haziran’a kadar bu rakam tekrar 1,46 milyon dolara düştü.Uzmanlara göre topluluk hala bu kripto projesine büyük ilgi gösteriyor ve geliştiriciler kullanıcılara güven veriyor.

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi: kripto para birimi analisti Altcoin Sherpa, Waves’in maliyetiyle ilgili bir tahminde bulundu. Sanal para biriminin derin bir düzeltme aşamasıyla karşı karşıya kalacağını tahmin etti. Uzman, varlığın değerinin 29.4 dolar civarında olduğu 2022 Nisan ayının başında bundan bahsetti.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu