DeFi HaberleriEditörün SeçtikleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri
Trend

Analistler günün en iyi DeFi kripto para birimleri hakkında konuşuyor

Kripto para piyasası uzmanları, 24 Haziran ile 25 Haziran 2022 arasında geçen gün içinde en başarılı merkezi olmayan finans (DeFi) projelerinden bahsetti.

Göreceli sakin ve düşük piyasa oynaklığına rağmen, bazı teknoloji girişimlerinin çok yüksek karlar gösterdiğini belirttiler. Bu alandaki 4 proje aynı anda %14’ten fazla verim gösterdi: IDEX (IDEX), TrueFi (TRU), DFI.Money (YFII) ve Elips (EPS).

Günün lideri, merkezi olmayan kripto borsası IDEX’in yerel belirteciydi. 62.81 milyon $ ile piyasa değeri ile ilk 100 DeFi projesi arasına girdi IDEX, önceki güne göre %65.15 artışla 0.094 $’a ulaştı. Haftanın toplam büyüme oranı %87,03 olarak gerçekleşti.

Tarihte ilk kez TrueFi, ilk 100 merkezi olmayan finans projesi arasına girdi. TRU jetonunun fiyatı son 24 saatte %42,58 arttı ve 48,65 milyon dolarlık bir kapitalizasyona ulaştı.Varlığın değeri Moskova saatiyle 16:55 itibariyle 0.088$ olarak sabitlendi.

Kripto Para (Cryptocurrency) DFI.Money’nin fiyatı %14,47 arttı. 2020 yılında sıçrama yapan YFII varlığının fiyatı 1.380.64 dolara ulaştı. Analistler, haftada bir mesafedeki değer artışının şaşırtıcı bir şekilde %221,28’e ulaştığını ve büyük harf kullanımının 53,29 $’a yükseldiğini ve bunun da dijital para biriminin ilk 100 DeFi’ye geri dönmesine izin verdiğini vurguladı.

Son olarak, Ellipsis sanal jetonu %14.3 oranında daha pahalı hale geldi. Fiyatı 0.178 $ seviyesinde durdu ve toplam varlık arzı 129.1 milyon $ olarak gerçekleşti.

Dikkatinizi Çekebilir: Shibarium SHIB Coini Yükseltiyor

Coinfili.com editörleri daha önce şunları bildirmişti: Pazar 24 saat içinde %2,34 büyüyerek son günlerde 1 milyar dolarlık bir sermayeye ulaştı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu