HaberlerMetaVerse Haberleri

Analistler, 2023 için en iyi 4 metaverse coin seçti

Kripto analistleri 2023 yılına damga vuracak en iyi 4 Metaverse coin'i hakkında konuştu. İşte onlara göre en iyi metaverse coinleri.

2023’te önemli ölçüde değer katabilecek Metaverse ile ilgili dört kripto varlığı hakkında konuştu. Bunlara Firepin, THETA Network, Stacks ve Enjin Coin dahildir. Analistlere göre, fiyat artışı için en büyük potansiyele sahip olacak olan bu sanal tokenlerdir.

Her şeyden önce, yenilikçi jeton Firepin (FRPN) not edildi. Uzmanlar, metaverse alanında çok sayıda çalışma yürüterek başlangıç ​​ekibinin ciddi bir şekilde hazırlandığından emin oldular. Geliştiriciler, Binance Coin (BNB) teminatı ve bir staking programı aracılığıyla sağlam bir uzun vadeli finansal strateji sundu. Ekip, Play-2-Earn gibi kendi stüdyosunu ve oyununu başlattı ve aynı zamanda kendi takas edilemez jetonlarını yaratıyor. Ayrıca ürün, Ethereum (ETH) ve Avalanche (AVAX) ile birlikte uyumludur.

İkinci proje THETA Network’tür (THETA). Uzun zamandır kendini kurdu. Merkezi olmayan video akışı platformu, verimli ve ekosistem oluşturmak için gelişmiş yenilikçi teknolojiler kullanır. Ekip ayrıca tokenize edilmiş bir mikro ödeme sisteminin oluşturulması üzerinde çalışıyor.

Stacks (STX) projesi, ölçeklenebilirlik sorunlarını çözerek amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin’i (BTC) desteklemeyi amaçlıyor. Bitcoin ağını güçlendirmek için oluşturulmuş, ağ üzerinde akıllı sözleşmeleri ve merkezi olmayan uygulamaları (dApps) kullanmayı kolaylaştıran bir platform.

Son olarak, Enjin Coin (ENJ), NFT alanında öncülerden biridir. Proje, pazardaki önemli oyuncularla çeşitli ürünler ve ortaklık anlaşmalarına sahiptir. Geliştiriciler, kendi blok zinciri platformlarını ve NFT pazarını içeren benzersiz bir altyapı oluşturdular.

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi: önde gelen NFT platformlarındaki işlem hacimleri 22 Haziran itibariyle 2022 için minimum seviyeye ulaştı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu