Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Analist: Mike Novogratz’a Göre Bitcoin Beş Yıl İçinde 500.000 Dolar Olacak

Mike Novogratz: Bitcoin beş yıl içinde 500.000 dolara ulaşabilir

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in beş yıl içinde 500.000 $ işaretine yükselebileceğini doğruladı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Geçen yıl bitcoin’in 1990’larda internete kıyasla çok daha hızlı büyüdüğünü de sözlerine ekledi.

Her yerde viral hale geldiğini görüyorum, ”dedi Novogratz.

Kripto patronu, bitcoin’i elmas ve altına benzetti, ancak hükümet tarafından kontrol edilmiyor.

Üst düzey yönetici, Bitcoin’in 2021’deki yükseliş rallisinin, Federal Rezerv’in “sonsuza kadar para basacağı” korkusuyla körüklendiğini söyledi. Fed destek programını sonlandırdığına göre, en büyük kripto para birimi düşüş eğiliminin ortasında.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto piyasası Fed toplantısına odaklanıyor

Novogratz, “Bitcoin’in agresif bir şekilde yükseleceğini düşünmüyorum” dedi.

Milyarder, 2022’nin başında kripto para piyasasının duracağını doğru bir şekilde tahmin etti. Ayrıca, son zamanlarda Bitcoin ile birlikte işlem gören Nasdaq teknik endeksinin baskı altında kalacağına inanıyor.

Novogratz’a göre kripto para birimlerinin devrim niteliğindeki gelişimi farklı yönlerde gerçekleşiyor. Altcoinlerin, değiştirilemez tokenlerin ve dolara sabitlenmiş stabilcoinlerin hızlı büyümesine dikkat çekti.

Bununla birlikte, birçok ülkede düzenleyici engeller bulunmaktadır. Bu bağlamda Novogratz, New York’un dönüm noktası kripto düzenleyici çerçevesi olan BitLicense’in terk edilmesini savundu.

Uzman, diğer şeylerin yanı sıra, tartışmalı bir uygulama stratejisi için Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na ateş açtı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu