HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Analist : Bitcoin’in Yükseleceği O Kritik Fiyatı ve Tarihi Açıkladı.

Bitcoin 64.000$ Gördükten sonra Bir anda 28.000$ a Düştü ve Bir çok yatırımcıyı hem zarara uğrattı hemde korkuya sebep oldu, Fomo satışları ve Daha bir çok yatırımcıyı üzsede, Bu ünlü Kripto para analisti, yatırımcıların içlerine su serpen Bitcoin Tahmini ve Verdiği tarih ile Tüm dünyanın Odağı oldu. Ayrıca Yaptığı analize Ek olarak Tarih vermesi gözleri bitcoin’in yükseliş tarihine çevirdi.

ilgili içerik : Las Vegas’ta 12 Milyon Dolarlık Soygun Anne ve Oğlu

İşte O Kritik Tahmin ve Tarih

Willy Woo, Bitcoin’in uzun vadeli sahiplerin artan birikiminin bir sonucu olarak önümüzdeki aylarda Yükselmeye hazır olduğunu söyledi.

Woo, Uzun vadeli bitcoin sahiplerinin ve kurumsal firmaların ayrıca cüzdanlarındaki bitcoin’lere en az beş aydır dokunmayan diğer yatırımcıların yaklaşan büyük yükselişte en büyük birikimi elde edeceklerini söyledi.

ilgili içerik : Bitcoin (BTC) Bu Direnci Kırarsa, 50 bin Dolar Çok Yakın

Woo, Şunları ekledi :

Bir zirveye doğru ilerliyoruz ve önümüzdeki aya kadar mevcut oranlarda zirvede olacağız. Bu, en yüksek birikim anlamına gelir. 

 

Woo’ya göre, bir zirve birikimi dönemi, başka bir fiyat koşusu oluşturmadan önce kısa vadeli yatay ticarete yol açacaktır. Geçen Ekim ayında 10.000 dolardan başlayan ve sonunda Bitcoin’i tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 60.000 doların üzerine çıkarmadan önce başlayan fiyat koşusunun altını çizdi.

ilgili içerik : Uzun vadeli Ethereum riskleri hakkında bilmeniz gerekenler

Woo, Tarihsel Döngülere ve grafik hareketlerine bakarak “bu şey akıl almaz şekilde çıldaracak” diyerek bir sonraki rallinin Kasım ayında başlayacağının tahmininde bulundu.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu