Altcoin HaberleriChaLink (LINK)HaberlerKripto Para Haberleri

Altcoin’lerde Zebec platformu Chainlink oracles ile entegrasyonu duyurdu

Zebec platformu Chainlink oracles ile entegrasyonu duyurdu

Başlangıç ​​Zebec temsilcileri, Chainlink fiyat akışlarının entegrasyonunu duyurdu. Şu andan itibaren, Solana tabanlı uzlaşma protokolü, Chainlink kullanarak otomatik müşteri maliyet ortalaması için yüksek kaliteli kripto para fiyat verileri sağlayabilecek.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Yeni işlevsellik, artırılmış koruma düzeyi ve üstün hız ile piyasa yapıcı verilerine erişim sağlayacaktır. Yenilikçi otomatik ortalama alma özelliği, kullanıcıların itibari paralarını dijital varlıklara güvenle yatırmalarını sağlayacak.

Merkezi olmayan finans (DeFi) protokolünün geliştiricileri Zebec, kripto para piyasasında böylesine büyük bir oyuncuyla anlaşma imzalamaktan mutlu olduklarını söyledi. Chainlink oracle’lar uzun zamandır topluluk üyelerinin güvenini kazanmıştır. Bu proje lehine seçim, blok zinciri organizasyonu tarafından sağlanan verilerin yüksek düzeyde güvenilirliği nedeniyle yapıldı.

Dikkatinizi Çekebilir: IHC kripto para biriminin yaratıcıları, YouTuber’lar arasında bir yarışma düzenliyor

Zebec, projelerini mümkün olduğunca güvenli hale getirmeye çalıştıklarından emin oldu. Geliştiriciler, en önemli şeyin, kullanıcıların fonlarının güvenliğinin güvenilirliğini sağlamak ve kripto para varlıklarına yatırım yaparken faydalarını en üst düzeye çıkarmalarına izin vermek olduğundan emin.

Projenin yaratıcıları ayrıca Zebec Bordro (birleştirilebilir değer transferi) ve Zebec Safe (güvenli hazine yönetimi sağlayan özelleştirilebilir çoklu imza) lansmanından da bahsetti.

Daha önce, CoinFili.com editörleri, Zebec’in kurucularının A Serisi finansman turunun tamamlanması sonucunda 15 milyon dolar topladıklarını söylediklerini bildirdiler.Geliştiriciler, fonların proje altyapısını geliştirmek ve yenilerini oluşturmak için harcanacağını garanti ettiler. ürünler ve servisler. Amaçlarının, hizmetlerini günlük işlemlerle ilgili kripto para birimi yerleşimleri alanında lider konumlardan birine getirmek olduğunu vurguladılar.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu