Altcoin HaberleriCosmos (ATOM)Kripto Para AnalizleriStellar (XLM)

Altcoinler, Cosmos ve Stellar Piyasa Düşerken Büyümeye Devam Etti

Altcoinler, Cosmos ve Stellar Piyasa Düşerken Büyümeye Devam Etti

Bitcoin hafta ortasında tekrar 20.000 doların altına düştü, dünkü seansın sonunda kripto para birimlerinin kapitalizasyonu 900 milyon dolarda kalmadı. İlk 30 derecenin neredeyse tüm dijital varlıkları, sabit paralar, Cosmos hariç “kırmızı bölgede”  (ATOM) ve Stellar (XLM) idi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Yatırımcılar, her iki ekosistemin yeteneklerini önemli ölçüde genişleten ve gün sonunda ATOM + %5,16 fiyatını, XLM yardımcı program tokeninin maliyetini %2 artıran yeni ortaklıklara dikkat çekti.

Startup’ların birbirleriyle etkileşime girerek kendi blok zincirlerini oluşturmalarına olanak tanıyan merkezi olmayan Cosmos platformu, dYdX DEX borsasını sistemine taşıyarak genişleyecek. Şimdi site, benzer sistemler arasında i2beat derecelendirmesinde üçüncü sırada yer alan ikinci seviye bir Ethereum protokolü olarak çalışıyor.

Altcoinler, Cosmos ve Stellar Piyasa Düşerken Büyümeye Devam Etti, Altcoin, ATOM, STELLAR, XLM, COSMOS
Altcoinler, Cosmos ve Stellar Piyasa Düşerken Büyümeye Devam Etti

DEX borsaları arasında ikinci sırada yer alan startup dYdX, işlem hacmi açısından merkezi borsa Coinbase’den daha iyi performans gösterdi. Cosmos ekosisteminde borsanın 4. versiyonunun kendi başına piyasaya sürülmesi, ayrı blok zinciri, sipariş defterinin ve sipariş defterinin tamamen ademi merkeziyetçi olması nedeniyle ciroyu ve müşteri sayısını artıracaktır.

Ayrı bir dYdX ağı, Cosmos ekosistemini milyarlarca dolarlık ek likidite ile dolduracaktır. Blockchain değişimi, ATOM için uzun vadeli bir büyüme sürücüsü olacak.

Stellar Development Foundation
Stellar Geliştirme Vakfı

Stellar ve Nium arasındaki ortaklığın XLM için daha az uzun vadeli bir etkisi var. Kripto para ekosistemi, ağ içindeki fiat transferleri ve çapraz borsalar için blok zinciri desteği şeklinde önemli bir ayırt edici özelliğe sahiptir.

Stellar ağına dayanan girişim, şirketlere otomatik dönüşüm ve ulusal para birimlerinde gerçek zamanlı sınır ötesi ödemeler sunacak.Nium, 190 ülkede 100 para biriminde faaliyet gösteren yenilikçi bir ödeme sistemidir.
Şirketin müşterileri, 40 ülkede 190 ülkeye para transferi göndererek kart düzenleme ve ticaret hizmetine erişebilecek. Nium, işletmelerin Stellar blok zincirine dayalı kendi markalı ödeme hizmetlerini oluşturmalarına olanak tanıyan bir API hizmeti sunacak.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu