Airdroplar(Ön Satışlar)Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Altcoin: Traxx Token, NFT Projesi Önsatış Tarihini Duyurdu

Altcoin: Traxx Token, NFT Projesi Önsatış Tarihini Duyurdu

Token||Traxx ağ belirteci, maruziyeti en üst düzeye çıkarmak için Ethereum üzerinde oluşturulacak ve pazarın üzerine inşa edileceği yüksek performanslı, yüksek güvenlikli blok zinciri Zilliqa’ya köprü oluşturacaktır. Tokenlar satın alınabilecek ve kullanıcıların Token||Traxx pazaryerini kullanarak müzikle ilgili NFT’ler (Fungible Tokens) oluşturmasına, edinmesine ve satmasına olanak sağlayacak.

Dikkatinizi Çekebilir: İlk Yıldızlararası Temalı Oyun Metaverse Miner Nasıl Oynanır?

Token||Traxx, sanatçıların yaratıcılığını neyin harekete geçirdiğini ve bağımsız beyinlerden oluşan bir topluluğa sahip olmanın faydalarını anlayan müzik endüstrisi liderleri tarafından geliştiriliyor. Katkıda bulunanlar arasında 20 yıldır dünyanın en büyük elektronik müzik festivali olan Amsterdam Dance Event’i (ADE) yöneten Richard Zijlma, The Guardian’ın eski Küresel Gelir Direktörü Tim Gentry ve Spotify’ın eski Başkan Yardımcısı Marco Bertozzi yer alıyor. yakın zamanda danışmanlar kuruluna katıldı.

Kurucu ortak TommyD şunları söyledi:

“Token||Traxx’ın yolculuğun bu dönüm noktasına ulaşmasından dolayı heyecanlıyım. Belirteç, müzik ve kriptonun birleştiği kapsayıcı ve sürdürülebilir bir Web3’e ilişkin ortak vizyonumuzu yönlendirerek tüm etik ekosistemimizin temelini oluşturacak.”

Parlophone Records/Warner Music’in eski Başkanı ve Gorillaz, Coldplay ve Tinie Tempah dahil olmak üzere anlaşma imzalayan ve kıran sanatçılarla tanınan kurucu ortak Miles Leonard şunları söyledi:

“Kurucular olarak misyonumuz, sanatçıları şarkıları, albümleri ve ürünleri kolayca tokenleştirmeleri için güçlendirmek ve böylece hayranların sevdikleri sanatçılarla etkileşim kurma biçimlerinde devrim yaratmaktır.”

Ekledi:

“Sanatçılara yaratıcı olmaları için özgürlük ve alan verdiğinizde her zaman çok sadık olduklarını gördüm. Müziklerine yeni boyutlar hayal etme, yeni dinleyiciler çekme, markalarını ve takipçilerini oluşturma arzusuna sahipler. Token||Traxx bunu destekleyen ve teşvik eden bir topluluktur.”

Müzik sanatçıları ve hayranları, Token||Traxx platformuna erişebilir ve tokentraxx.com’daki konuk listesi aracılığıyla Token||Traxx pazarının işlevselliğini ve avantajlarını keşfedebilir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu