Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriStellar (XLM)

Altcoin: Stellar 30 milyon dolarlık yatırım fonu kuruyor

Stellar'ın geleceğini etkileyebilir mi?

Fon, Stellar blok zincirini kullanan platformlardaki yatırımlarla eşleşecek.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Mevcut melek yatırımlarıyla Stellar blok zincirinde çalışan geliştiriciler artık Stellar Geliştirme Vakfı tarafından bugün açıklanan 30 milyon dolarlık bir bankadan eşleşen fonlara erişebiliyor.

İlgili fonun küresel bir kapsamı vardır ve 500.000 ABD Dolarına kadar olan çekler yazar.

Basın açıklamasına göre, ilk yatırımlar bordro, havale, NFT ve sınır ötesi ürünlerde olacak.

İlk yatırımlarından ikisi Latin Amerika’da, biri Afrika’da.

Dikkatinizi Çekebilir: Hacker Bitcoin servetini ortaya çıkardı

Latin Amerika merkezli Trace Finance, girişim destekli girişimlere stablecoin para transferleri konusunda yardımcı oluyor.

Fonun diğer portföy şirketi Bitwage, uluslararası bordro ve faturalandırmayı daha verimli bir şekilde yönetmeye yardımcı olmak için kripto para birimleri ve sabit paraları kullanıyor.

SDF CEO’su Denel Dixon yaptığı açıklamada, “Finansal hizmetlere daha iyi erişimi olan daha fazla insana ulaşan bir endüstriyi gerçekten inşa etmek için daha esnek ve kapsayıcı olmamız gerekiyor.” Dedi.

CoinGecko’dan alınan verilere göre, Stellar’ın tokeni XLM, Salı günü %2 düşüşle 0,177 dolardan işlem gördü. Piyasa değeri 4.3 milyar dolar.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu