Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

Altcoin Shiba Inu’nun 0,01 Dolara Çıkması İçin Yapılması Gerekenler:

Altcoin Shiba Inu'nun 0,01 Dolara Çıkması İçin Yapılması Gerekenler:

  • Patlayan bir kripto piyasası, Shiba Inu’nun ileriye doğru önemli ölçüde yükselmesi için kritik bir ön koşuldur.
  • Belirteç ayrıca, birkaçı ufukta olabilecek, oyunu değiştiren katalizörlere sahip olmalıdır.
  • En önemlisi, Shiba Inu’nun potansiyel olarak 0,01 dolara ulaşması için zamana, belki de yıllara ihtiyacı olacak.

Bir şey yapılabilir mi diye sormayın. Bunun yerine nasıl yapılabileceğini sorun.

Bazıları bu günlerde Shiba Inu’nun ( CRYPTO:SHIB ) 0,01 $’a veya daha yüksek bir fiyata ulaşıp ulaşamayacağı konusunda spekülasyon yapıyor. Elbette olabilir. Ancak bunu yapmanın yolu kolay olmayacak. Sonuçta, yaklaşık %36.000’lik bir kazançtan bahsediyoruz. İşte Shiba Inu’nun 0,01 dolara ulaşması için gerekenler.

1. Gelişen bir genel kripto para piyasası

Yükselen bir gelgit tüm tekneleri kaldırır. Eski atasözünün tersi de genellikle doğrudur. Shiba Inu’nun 0,01 dolara ulaşma şansı varsa, gelişen bir genel kripto para piyasası olması gerekecek.

Geçmişte Shiba Inu için en büyük riskin yatırımcıların “riskten kaçma” zihniyetine geçebilmeleri olduğunu belirtmiştim. Böyle bir ortamda, kripto yatırımcıları toplu olarak çıkışlara yönelebilir ve paralarını daha az riskli varlıklara koyabilirler.

Elbette, bir kripto para birimi patlaması, Shiba Inu için mutlaka büyük kazançlar anlamına gelmez. Dijital parayı geride tutabilecek başka faktörler de var. Ancak, genel olarak, Shiba Inu’nun kripto para birimleri için negatif bir piyasada 0,01 $’lık bir fiyat elde etme ihtimali hiç yok denecek kadar azdır.

Dikkatinizi Çekebilir: Playstation Mucidi Metaverse’i Görmezden Geliyor

2. Oyunun kurallarını değiştiren katalizörler

Yine de, kripto piyasasının sağlıklı kaldığını ve daha da fazla yatırımcı çektiğini varsayalım. Shiba Inu’nun %36.000’e yakın herhangi bir yerde yükselmek için hala bazı büyük katalizörlere, muhtemelen oyunun kurallarını değiştiren bazı katalizörlere ihtiyacı olacak.

İyi haber şu ki, tokenin önemli ölçüde yükselmesine neden olabilecek bazı kilometre taşlarını öngörmek çok zor değil. Örneğin, Robinhood’un Shiba Inu’yu listelemesi büyük bir destek sağlayabilir. Ancak, parayı 0,01$’a çekmek tek başına yeterli olmaz.

Bir katman-2 ağı olan Shibarium’un planlanan lansmanı da bir kıvılcım sağlayabilir. Shibarium, Shiba Inu’nun inşa edildiği mevcut Ethereum blok zinciriyle ilişkili sıkışıklığı ve yüksek ücretleri ele alacaktır .

Belki de Shiba Inu için ufuktaki en büyük oyun değiştirici katalizör, oyunların geliştirilmesidir. Şimdiye kadar Shiba Inu, oyun paraları için artan talebe katılmadı . Ancak bu, 2023’ün başlarında değişebilir.

Shiba Inu Games , birden fazla platformda piyasaya sürülecek çok oyunculu bir koleksiyon kart oyunu geliştirmek için Playside Studios’u tuttu. Avustralyalı video oyun stüdyosu, Disney , Nickelodeon ve Warner Bros için oyunlar da dahil olmak üzere, geliştirdiği 50’den fazla oyundan oluşan etkileyici bir diziliş olduğunu iddia ediyor. Bu oyun, sonunda Shiba Inu’nun kendi metaverse’i olabilecek şeyin yalnızca başlangıcı olacak.

3. Zaman

Son olarak – ve en önemlisi – Shiba Inu’nun zamana ihtiyacı var. Geçen yıl üretilen tokenin, özellikle sadece 12 ay içinde, milyonlarca yüzdelik bir geri dönüşün tekrar olmasını beklemeyin.

Shiba Inu artık 2021’deki hızlı yükselişinden önceki bilinmeyen oyuncu değil. Kripto para biriminin fiyatının 0,01 dolara ulaşması, eğer bu seviyeye ulaşırsa, muhtemelen yıllar alacak.

Yine de zaman otomatik olarak Shiba Inu’nun tarafında değil. Ayrıca, önümüzdeki birkaç yıl içinde diğer kripto para birimlerinin Shiba Inu’nun pahasına ivme kazanma olasılığı da var.

Ne düşünüyorsun

Patlayan bir kripto piyasası, büyük katalizörler ve yeterli zaman göz önüne alındığında, Shiba Inu’nun %36.000 yükselebileceği söz konusu değil. Ancak, bunun olma olasılığı, gerçekleşme olasılığının yüksek olduğu anlamına gelmez.

Shiba Inu gelecekte önceden belirlenmiş bir eşiğe asla ulaşmasa bile, asıl önemli olan şu anda sunduğu risk-getiri teklifidir. Shiba Inu’nun bu cephede ne kadar çekici olduğu konusunda farklı yatırımcıların farklı görüşleri olacaktır. Ancak bu, dijital tokenin bir kuruş değerinde olup olmayacağından çok daha kritik bir soru.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu