Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

Altcoin Shiba Inu SHIB Yakımına Devam Ediyor

Shiba token alev alıyor...

SHIB ordusu, jeton yakma kampanyasını sürdürüyor ve toplam jeton yakmaları Şubat ve Mart aylarında yarım milyar SHIB’ye ulaştı. Son 24 saat içinde 11 milyondan fazla token yakıldı.

Resmi Johnson SHIB Burn Games sayfasını temsil eden @shib_superstore Twitter hesabı, Mart ayında 3.159 $ değerindeki Shiba Inu’yu dolaşımdan çıkarmaya hazırlandıklarını söylüyor.

Altcoin Shiba Inu SHIB Yakımına Devam Ediyor
Altcoin Shiba Inu SHIB Yakımına Devam Ediyor

Bu, 140.712.694 meme coinin dolar karşılığıdır. 1 Mart’ta Twitter’da bir “ateş partisi” için 514.503.816 SHIB toplamayı başardıkları bildirildi.

Dolar cinsinden, bu miktar o kadar etkileyici görünmüyor – sadece 12.806 $ Şirket, oyundan elde ettiği reklam kârının bir kısmını SHIB satın almak için kullanıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: SEC Davasında Olaylar: Son Dakika Gelişmeleri

SHIB’yi aktif olarak yakan bir başka ekip olan @shibburn, son 24 saat içinde sözde ölü adreslere taşınan 11.06 milyon jetonla ilgili etherscan verileri topladı. Bu şekilde imha edilen jetonlar, Shiba Inu fiyatını yükseltmesi beklenen dolaşımdan kalıcı olarak çıkarılır.

Son 24 saatte 5 işlemde 9.833.227 SHIB tokeni yakıldı.

Altcoin Shiba Inu SHIB Yakımına Devam Ediyor
Altcoin Shiba Inu SHIB Yakımına Devam Ediyor

2022 yılının başından bu yana SHIB sahibi cüzdan sayısı yaklaşık 200.000 arttı ve 2021 sonunda SHIB sahibi sayısı 1 milyon kişi yani 1.196.806 kullanıcı ile zirveye ulaştı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu