Algorand (ALGO)

Algorand (ALGO) Haberleri, Son Dakika gelişmeleri altcoinlerin gündemi, analist yorumları, kripto para analizleri ve piyasa değerleri Coinfili.com.

Algorand’ın blok zinciri teknolojisinin ilk kullanımı, açık kaynaklı Algorand MainNet idi.

Dünyanın ilk saf hisse kanıtı protokolü olan Algorand haber zinciri, algorand Vakfı tarafından denetlenir ve herhangi bir kişi veya kuruluşun etkileşime girmesine açıktır.

Algorand, yıllardır ana akım haberleri zincirinin benimsenmesini baltalayan teknik engelleri ortadan kaldırıyor: ademi merkeziyetçilik, ölçek ve güvenlik.

Artık güvendiğiniz istikrarlı bir platform üzerine inşa edebilirsiniz.

Konsensüs mekanizmamız izinsizdir ve PURE PROOF OF STAKE™’dir.

Gerçekten merkezi olmayan bir ağ içinde tam katılım, koruma ve hız sağlar. Saniyeler içinde tamamlanan bloklarla son dakika

Algorand’ın işlem hacmi, büyük ödeme ve finansal ağlarla eşittir. Algorand, anında işlem kesinliği sağlayan ilk son dakika blok zinciridir. Çatallanma yok. Belirsizlik yok.

Merkezi olmayan, sınırsız bir ekonomi çağı burada. Algorand temelidir.

Algorand, sistemin değişikliklere izin vermesi ve esnek olmayan politikalardan kaçınması gerektiği fikrine dayanır – hem topluluğun hem de protokolün gelişmesini sağlar.

Algorand platformu, protokolün sürekli evrimini kolaylaştıran ve topluluğu bozabilecek potansiyel hard fork’ları ortadan kaldıran protokol değişikliklerine bir fikir birliği yaklaşımı benimser.

Bu yetenek, kullanıcıların herhangi bir konuda fikir birliğine varmalarını sağlayan Algorand fikir birliği protokolü tarafından desteklenmektedir.

Sadece bir sonraki algo değil, aynı zamanda bir protokol yükseltmesinde de.
Ekosistem
Algorand’ın açık kaynaklı blok zinciri, giderek artan sayıda kuruluş tarafından kullanılmaktadır.
Algorand Cüzdanı
Algorand Cüzdan, herkesin genel ağ ile etkileşime girmesi için kullanıcı dostu bir yoldur.

Algorand, teknolojisinden yararlanan 500’den fazla küresel kuruluşla, yeni nesil finansal ürünlerin, protokollerin ve defi, finans kurumları ve hükümetler arasında değer alışverişinin basit bir şekilde oluşturulmasını sağlıyor.

Başa dön tuşu