Altcoin HaberleriFloki Inu (FLOKI)HaberlerKripto Para Haberleri

Altcoin Floki Inu (FLOKI) DAO 1. Aşamasını Gerçekleştirmeye Başladı

Altcoin Floki Inu (FLOKI) DAO 1. Aşamasını Gerçekleştirmeye Başladı

Sözünü yerine getiren FLOKI’nin resmi Twitter hesabı bugün kademeli olarak bir DAO’ya geçiş hakkında bir güncelleme yayınladı ve 1. aşama yükseltmesinin yakında başlayacağını duyurdu.

Altcoin FLOKI, bu yükseltmeyi destekleyecek borsalar ve DeFi ortakları ile işbirliği yaptı ve bu platformlar yakında duyurularını yayınlayacak.

Dikkatinizi Çekebilir: TAPME: Flappy Bird ve Crypto Punks Coinstore’da GameFi TAPS’a İlham Verdi

Altcoin FLOKI’nin ekibi ayrıca, zamanlamanın kolaylaştırılabilmesi için kilit ortaklarından birinden nihai onay beklediklerini kaydetti. DAO yükseltmesinin özelliklerini içeren resmi bir duyuru yayınlayacaklar.

Altcoin FLOKI, takipçilerine yükseltmenin sorunsuz ve otomatik olacağına dair güvence verdi. Bu nedenle, jeton sahipleri hiçbir şey yapmak zorunda olmadıkları için rahatlamalıdır.

Ayrıca, Altcoin FLOKI ekibinden veya ortaklarından hiç kimse bu tür bilgiler için kendileriyle iletişime geçemeyeceğinden, Altcoin FLOKI sahiplerini tohum cümlelerini veya hassas ayrıntılarını kimseyle paylaşmamaları konusunda uyarmıştır.

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu