Altcoin HaberleriFantom (FTM)Haberler

Altcoin: Fantom, Nexo’dan Yerel Belirteç Desteğini Duyurdu – Altcoin Haberleri

Altcoin: Fantom, Nexo'dan Yerel Belirteç Desteğini Duyurdu - Altcoin Haberleri

Fantom’un yerel ana ağ belirtecinin desteğinin yanı sıra, Nexo’nun 3 milyondan fazla kullanıcısı artık Fantom’un Altcoin: FTM belirteci ile etkileşim kurma ve platformun güvenliğinden yararlanma olanağına sahip olacak.

Nexo Ürün Sahibi Elitsa Taşkova şunları kaydetti:

“Fantom’un Binance Smart Chain’i toplam değer kilitli olarak geride bırakmasıyla, kullanıcılarımıza FTM için rakipsiz finansal hizmetlere erişim sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu entegrasyon, Nexo platformunu DeFi ekosistemine giden en verimli ağ geçitlerinden biri haline getiren bir dizi hızlı listelemenin sadece en yenisi.”

Fantom CEO’su Michael Kong şunları ekledi:

“Hem perakende kullanıcıları hem de kurumsal müşteriler için Nexo, bankacılık ve kripto dünyaları arasında köprü kurmada önemli bir rol oynuyor. Ancak daha da fazlası, bu alanda yenilik yaparken, müşteri desteği ve hizmetlerinde bankalardan daha iyi performans göstermeyi başardılar. Onlarla birlikte çalışmaktan ve topluluk oluşturmaktan heyecan duyuyoruz. ”

Fantom’un Nexo’daki listesinden aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi benzersiz özellik ortaya çıktı:

Dikkatinizi Çekebilir: NFT Sanatçısı Gal Yosef Ve Tanınmış Sanat Galerisi: Galeri Ekibi, NFT Koleksiyonunun Yeni Bir Cinsini Tanıtmak İçin Bir Araya Geldi

Solana, Avalanche ve Fantom gibi Ethereum’un rakipleri, maliyetin çok küçük bir yüzdesiyle çok daha hızlı işlemler sağlıyor. Ünlü olarak yüksek Ethereum gas ücretleri, bir işlemin yalnızca birkaç sente mal olabileceği ve birkaç saniyede sonuçlanabileceği düşünüldüğünde, diğer rakipleri çok daha çekici bir teklif haline getiriyor.

Fantom gibi Katman 1 blok zincirleri, Ethereum ile ilişkili güvenliği sağlar, ancak aynı zamanda hızlı işlem hızı ve düşük gaz ücretleri de taşır. Şimdi, merkezi olmayan finansta üçüncü en büyük blok zinciri olan yüksek düzeyde ölçeklenebilir Fantom blok zinciri, kilitlenen toplam değer açısından Binance’i geride bıraktı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu