Altcoin HaberleriEthereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Altcoin Ethereum bir fiyat düşüşü bekliyor

PoS'a geçmeden önce Ethereum bir fiyat düşüşü bekliyor.

Altcoin Ethereum’un fiyatı, test ağı ana ağ ile birleşmeden önce son test ağının başlatılması nedeniyle borsalar üzerindeki artan satış baskısına yanıt olarak düşebilir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için bizi Twitter‘dan takip edin.

Bu yıl, ağı planına bağlı kalıyor ve son zamanlarda Ether ağının ana geliştiricisi Marius van der Weijden, son test ağının halka açık hale geldiğini duyurdu.

Fırın test ağı, İş Kanıtı’ndan (PoW) Hisse Kanıtı’na (PoS) geçişten önceki son test ağıdır. Birleştirme tamamlandığında, ETH konsensüs katmanı %60 tamamlanmış olacaktır. Sharding, ETH test ağında tam olarak konuşlandırıldıktan sonra %80 seviyesinde hazır olma durumundan bahsedebiliriz.

Analistler, Ethereum’un fiyat eğilimini değerlendirdi ve altcoin için düşüş tahmini sundu. FXStreet, Ether fiyatının flamanın içine geri dönerek mükemmel bir düşüş eğilimini onayladığına inanıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Cardano Ekosisteminde “Avalanche Staking” Büyüme Potansiyeli Gösteriyor

Onların görüşüne göre, mevcut fiyat dinamikleri bağlamında, Ether’de kısa pozisyon açmak için ideal koşullar sundu.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu