Altcoin HaberleriChaLink (LINK)HaberlerKripto Para Analizleri

Altcoin: Chainlink yatırımcıları iki ay sonra sevindi yükseliş ne kadar sürecek?

Altcoin: Chainlink yatırımcıları iki ay sonra sevindi yükseliş ne kadar sürecek?

Genel piyasa toparlanması yavaş yavaş sürünürken, Chainlink gibi altcoinler de bir tür kar arıyor. Ancak cazip kârlar yeni yatırımcıları çekerken, diğer bazı faktörler de bekledikleri kadar yüksek getiri elde edemeyecekleri bir geleceğe işaret ediyor.

İnce buz üzerinde zincir mi?

Herhangi bir varlık için, omurgası her zaman ağın büyümesi açısından devam eden şeydir. Ve Chainlink bu cephede lider. Son birkaç gün içinde Chainlink’in ürünleri, Ethereum ve BSC’nin ötesindeki her zincirde DApp’ler tarafından dağıtıldıkları için kripto alanına yayıldı. Karışımdaki en son ürünler Avalanche, Fantom ve Polygon’du.

Ağ büyümeye devam ederken, yatırımcıları da son fiyat toparlanmasının neden olduğu artan benimsemeden faydalanıyor.

Yaklaşık 10 gün önce LINK bir kez daha düşüş trendini kırdı ama bu sefer umarım iyi olacak. Fiyat hareketi bugün 25.2 dolarlık kritik direnci test ederken, düşüş gücünün ADX’e göre zayıfladığı göz önüne alındığında, Chainlink’in toparlanma fırsatı var.

Chainlink fiyat hareketi
Chainlink fiyat hareketi

LINK’in düşüş trendini kırmasına yardımcı olan ralli, Chainlink yatırımcılarının yaklaşık %30’unun Kasım ve Aralık aylarındaki kayıplarından kurtulmasına da yardımcı oldu.

Dikkatinizi Çekebilir: LinkedIn’de Kripto Para Piyasaları İçin İş İlanları %300’den Fazla Arttı

Ağın 2 aydan uzun bir süredir ilk kez kar elde etmesi, aslında varlığa bir sürü yeni yatırımcı çekebilir.

Chainlink ağı 2 ay sonra kar elde ediyor
Chainlink ağı 2 ay sonra kar elde ediyor

Ayrıca, ağdaki hız eksikliği, yatırımcıların kâr için para kazanmak yerine şimdilik HODLing’e odaklandıklarının bir göstergesidir. Dolayısıyla yeni yatırımcılar da muhtemelen benzer niyetlere sahip olacaklardır.

Zincir bağlantı hızı
Zincir bağlantı hızı

İleriye dönük tek endişe nedeni, varlığın şu anda negatif 0,68 olan Bitcoin ile korelasyonu olacaktır. Bu, bir ay önce karlı bir senaryo olabilirdi. Ancak şu anda, kral madeni para potansiyel bir toparlanma yolunda. Böyle bir anda negatif bir korelasyonu paylaşmak, LINK’in kazanmak yerine kaybetmesine yol açacaktır.

Dolayısıyla gelecekte bu, LINK’e yatırım yapmaktan kaynaklanan zarar olasılığını anlamak için önemli bir gösterge olacaktır.

Altcoin Haberleri: Altcoin Haber’ini Okudunuz.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu