Altcoin HaberleriDeFi HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Altcoin: Aboard, Arbitrum’un ilk türev protokolü oldu

Altcoin: Aboard artık Arbitrum'un ilk türev protokolü...

Aboard yönetimi, Arbitrum One ağı ile işbirliğini duyurdu. Bu, bu merkezi olmayan finans (DeFi) projesini ekosistemdeki ilk türev protokolü haline getirdi. İkinci seviye bir çözüm ve özel sipariş defteri algoritması sayesinde ürün, hızlı ve ucuz işlem sağlayan en verimli ticaret platformlarından biri olmayı hedefliyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Şirket temsilcileri, çok işlevli hizmetlerinin DeFi dünyasında merkezi ticaret sağlama yeteneğini geliştirebileceğini söyledi. Ortaklık programı sayesinde geliştiriciler, müşterilere hem piyasaya yeni başlayanlar hem de profesyonel tüccarlar için uygun yenilikçi ürünler ve hizmetler sunacak. Arbitrum’un yardımıyla alım satım maliyetleri birkaç düzineden fazla azaltılacak ve proje topluluğu alım satım çiftleri için gerekli likidite seviyesini sağlayacaktır.

Aboard’un yaratıcıları, hizmetlerinin şu anda kalıcı endeks ticareti imkanı sunan tek kripto türev platformu statüsüne sahip olduğunu belirtti.

Dikkatinizi Çekebilir: Scaramucci: Bitcoin birçok Latin Amerika ülkesinde yasal ihale olacak

Bu yıl kuruluş, meta veri deposu, değiştirilemez belirteçler (NFT’ler), DeFi ve diğerleri ile ilgili olanlar da dahil olmak üzere birçok yeni ürünü piyasaya sürmeyi planlıyor.Yaratıcılar ayrıca kullanıcılara sabit bir vadeye sahip çeşitli seçenekler sunacak.

Daha önce, CoinFili.com editörleri, OpenOcean protokolünün geliştiricilerinin Arbitrum’u ve tüm önemli DEX alışverişlerini kendi ağlarına entegre ettiklerini söylediklerini bildirdi. Bu ürünün tüm müşterileri, en iyi ticaret platformlarının ve hizmetlerinin genişletilmiş işlevselliğinden yararlanma fırsatına sahip oldu. Kilit yenilik, ticaret operasyonları için komisyonları önemli ölçüde azaltmanın mümkün olmasıydı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu