HaberlerNFT Haberleri

Alibaba, Çin Girişimci Festivaline NFT Olarak yüzlerce sanal bina getiriyor

Taobao‘nun bu yıl NFT’leri var. Sanatçı Heshan Huang, yüzlerce sanal bina yarattı. Onlar için kripto para birimi ile ödeme yapamazsınız.

Alibaba‘nın Çin‘deki Taobao Maker Festivali, altı yıllık tarihinde ilk kez, dizisinde bazı gayrimenkul NFT’lerini içeriyor.

Çinli sanatçı Heshan Huang , sanal Bu Tu Bahçe Topluluğu içinde 10 lüks müstakil villa, 300 üst düzey birim ve 1.000 ‘Şemsiye’ dahil olmak üzere yüzlerce sanal bina oluşturmak için Web3Games ve NEAR Protocol ile çalıştı.

Bu Tu Garden Community, Huang’ın ‘Toorich City Series’ adını verdiği tam NFT koleksiyonunun bir parçasını oluşturuyor. Koleksiyon, kendisini yoksullar için gösterişli konut projeleri inşa etmeye adayan bir emlak kralı olan Bay Toorich’in kurgusal karakterine odaklanıyor.

Onlar Huang’ın ilk NFT’leri. Blockcast’e tasarımlarının, kendine özgü siberpunk aromalı estetiğiyle ortaya çıkmak için hem kasabalarda hem de şehirlerde yürütülen özenli saha çalışmasının sonucu olduğunu söyledi.

2021 Çinli Kripto Para Madencileri İçin Acımasız Bir Yıl Oldu

Çin’in dijital para birimlerine karşı devam eden baskısı nedeniyle , ilgilenen alıcılar çoğu NFT’de olduğu gibi bu NFT’ler için kripto para biriminde ödeme yapamayacak. Huang , müşterilerinin bahçe topluluğunun bir parçasına sahip olmak için Taobao web sitesine gitmeleri ve yuan cinsinden ödeme yapmaları gerektiğini söylüyor.

Çinli perakende ve teknoloji şirketi Alibaba Group’a ait. Taobao, Çin’deki en büyük e-ticaret sitelerinden biridir.

American Express Kart Sahiplerine SZA NFT’Leri Sunuyor

2016 yılında web sitesi, genç Çinli girişimcilerin evcil hayvan koşu bantları ve şeffaf burgerler gibi çeşitli ürünleri sergilemelerine yardımcı olmak için Taobao Maker Festival’i başlattı.

Geçen yılki Taobao Maker Festivali Ağustos ayında yapıldı. Xi’an ve Wuhan da dahil olmak üzere dört şehirde bir kamyon turu şeklinde gerçekleşti. Bu yılki festival dün Şanghay’da başladı ve 25 Temmuz’a kadar sürecek.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu