Algorand (ALGO)Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Algorand fiyatı pivot noktasında, ALGO %60’lık ralliye hazır

Altcoin'ler tekrardan canlanıyor, Algorand uçmaya hazırmış. İşte ALGO Hakkında Analizin Detayları...

Algorand’ın (ALGO) fiyatı, bir destek seviyesi ve bir likidite havuzunun birleşmesinden oluşan bir pivot noktasına ulaştı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Algorand’ın fiyatı, 18 Kasım’da belirlenen zirveden yaklaşık %76 düştü. Böyle güçlü bir düşüş, tüm destek seviyelerini yok etti ve onları direnç bariyerlerine dönüştürdü.

ALGO şu anda 0.692 dolarlık günlük desteğin üzerinde geziniyor, bunun altında 2021 ortasındaki üçlü dipten satılacak likidite var. Bu nedenle, yatırımcılar piyasa yapıcıların bu likiditeyi toplamak için Algorand’ın fiyatını 0,675 doların altına çekmesini bekleyebilirler.

Dikkatinizi Çekebilir: Altcoin: Stellar 30 milyon dolarlık yatırım fonu kuruyor

Belirtilen destek seviyesinin altındaki bir hareket, yükseliş trendinin başladığını gösteren kilit bir olay olacaktır. Oradan, yatırımcılar Algorand’ın fiyatının %20 artmasını ve en yakın engeli 0.818 dolarda tekrar test etmesini bekleyebilirler.

0,675 dolardan uzun bir pozisyona giren piyasa katılımcıları, 0,818 dolardan kar elde edebilir. ALGO, belirli koşullar altında, 0,818 dolarlık engeli bir destek seviyesine çevirebilir ve bu, boğaların Algorand’ın fiyatını %35 artırmasına ve toplamda %60’lık bir kazanç elde etmesine yol açabilir.

Algorand fiyatı pivot noktasında, ALGO %60 ralliye hazır
Algorand fiyatı pivot noktasında, ALGO %60 ralliye hazır

Algorand’ın fiyatı, destek seviyesi ve likidite havuzunun birleşmesi nedeniyle yükselirken, günlük mum 0,6185’in altına yakın bir düşüş daha düşük bir dip yaratacaktır. Bu hareket, ihtimalleri ayılar lehine çevirecek ve Algorand’ın fiyatındaki yükseliş eğilimini tersine çevirecek.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu