HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Alchemy Pay, NFT’ler için kripto ödemelerini basitleştiriyor

Alchemy Pay, NFT'ler için yararlı şeyler yapıyor. NFT sergisi The Times of The Chimeras nedir?

Alchemy Pay sayesinde insanlar ilk kez Venedik Bienali’nde sergilenen sanat eserlerini kripto para ile satın alabilecekler. Alchemy Pay’in küresel ödeme ağı, onu Global Crypto Art DAO için mükemmel bir ortak haline getirdi.

Örneğin, Alchemy Pay, 300’den fazla fiat ödeme kanalına sahiptir. Yani dünyanın her yerinden kartları, mobil cüzdanları ve banka havalelerini kabul edebilir. Ayrıca, küresel finansal hizmet sağlayıcılarla yapılan çok sayıda ortaklık sayesinde Alchemy Pay, çeşitli fiat para birimlerini ve kripto para birimlerini kabul edebilir. Alchemy Pay’in otomatik sistemi hızlı ve uygun fiyatlı işlemlere izin verir. Gerçekten de, insanlar nasıl ödemeyi seçerse seçsin Alchemy Pay, süreci basit ve verimli hale getirir.

Alchemy Pay CEO’su John Tan, “Bienale katılımcılarına kullanıcı dostu kripto ödeme çözümleri sunmak için Global Crypto Art DAO ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. “NFT ve Web3’ü sıradan insanlar için daha erişilebilir hale getirmeye odaklanmaya devam ediyoruz ve kripto rampalarımız bu yeni sanat hareketine katılmak için kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunuyor.”

NFT sergisi The Times of The Chimeras nedir?

Bu yılın başlarında, Venedik Bienali komitesi 22 sanatçının ilk NFT sergisine katılmasını onayladı. Sonuç olarak, Time of Chimeras sergisi Kamerun’da gerçekleşecek. Yukarıda belirtildiği gibi sergi, Global Crypto Art DO tarafından düzenlendi.

Sandro Orlandi Stag, Kamerun Pavyonu’ndaki serginin küratörlüğünü yapacak. Pavyon, Venedik’teki Palazzo Bernardo’ya kurulacak. Sergi şu anda açık ve 27 Kasım 2022’ye kadar devam edecek.

Özetlemek gerekirse, Global Crypto Art DAO’nun (GCA DAO) bir grup danışman tarafından kurulduğunu söyleyebiliriz. GCA Konseyi özellikle sanatçılar, sanat simsarları, koleksiyonerler ve blok zinciri yatırımcılarını içerir. DAO’nun amacı, yaratıcılığı ve kripto sanatının gelişimini desteklemek için sürdürülebilir bir ekosistem yaratmaktır.

GCA DAO‘nun uzmanlığı, Venedik Bienali’nde öncü NFT sergisini mümkün kıldı. Bilmeyenler için bu tarihi sanat kutlaması 1895 yılına kadar uzanıyor. Bugün dünyanın en önemli sanatsal etkinliklerinden biridir.

Şüphesiz Chimera Time, NFT sanatının günümüzdeki büyümesini ve uygunluğunu gösteriyor. Sergi, çeşitli NFT sanat eserlerini sergilemenin yanı sıra, tartışma için bir alan da yaratacak. Katılımcılar, NFT sanatı, geleceği ve insanların nasıl yenilik yaptığı hakkında tartışmalardan keyif alacaklar.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu