Altcoin HaberleriHaberlerPolkadot (DOT)

Aktif Polkadot (DOT) Hesapları İki Haftada %300 Arttı

Popüler altcoin Polkadot (DOT) ağ etkinliğine önemli bir artış dikkat çekiyor.

Polkadot (DOT) ve Kusama (KSM) ekosistemlerinin ilerlemesini izlemek için tasarlanmış bir proje olan Dot Insights tarafından sağlanan verilere göre, Polkadot (DOT), düşen pazarlara rağmen benzeri görülmemiş bir çevrimiçi etkinlik yaşıyor. Kasım 2022’de yeni hesapların sayısı neredeyse %900 arttı. Aktif hesap sayısı 1100’den 4516’ya, yani %300’den fazla arttı. Her iki dalgalanma da merkezi borsalardan likidite çıkışı ile açıklanabilir.

Ayrıca Web3 Foundation, Polkadot’un (DOT) önemli bir kilometre taşına ulaştığını belirtti. W3F’in Baş Hukuk Sorumlusu Daniel Schoenberger’e göre DOT Polkadot, artık menkul kıymet olmayan dünyanın ilk altcoin’i oldu. Bu atılım, dijital varlıklar ve diğer düzenleyiciler hakkında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) çalışma grupları ile yapılan üç yıllık istişarelerin sonucudur.

27 Eylül 2022’de Polkadot (DOT), altyapısında ve Kusama Canary Network’te (KSM) yenilik yapmayı kolaylaştırmayı amaçlayan güncellenmiş bir yol haritasını da açıkladı. 14 Kasım’da ana rakibi Cosmos (ATOM), yılların en önemli güncellemesi olan Cosmos 2.0’ı kabul edemedi. Bu yükseltme, Cosmos Hub’ın ATOM fonlarının önemli bir bölümünü yönetmesine izin verecektir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu