Altcoin HaberleriCardano (ADA)Haberler

Aktif Kullanıcıların 2022’de %50 Artmasıyla Altcoin olan Cardano Net Ağında Büyüme Görünüyor

IntoTheBlock analitiğinden elde edilen verilere göre, Altcoin: Cardano, aktif kullanıcıların 2022’nin başlangıcından bu yana %50 artmasıyla net ağ büyüme sinyallerinde olumlu bir artış kaydetti.

Altcoin: Cardano Zincir İçi Sinyaller, Kaynak: IntoTheBlock
Cardano Zincir İçi Sinyaller, Kaynak: IntoTheBlock

IntoTheBlock tarafından belirtilen net ağ büyümesi, hem kullanıcı katılımı hem de büyümenin bir görünümünü sağlar. Bu bağlamda, Cardano, 2022’nin başlangıcından bu yana son yedi gün içinde günlük aktif adreslerde (DAA) %51,53’lük bir artış kaydetti.

Günlük Aktif Adresler (DAA’lar), artan DAA’lar daha fazla blok zinciri kullanımına işaret ettiğinden, zaman içinde ağ etkinliğini izlemenin yararlı bir yoludur. Bu nedenle, DAA’lar genellikle fiyat hareketi için önde gelen bir gösterge olabilir – ağ kullanımına yönelik talep, blok zincirin yerel belirtecine olan talebi artırabilir. Bununla birlikte, Cardano’nun fiyatı henüz ağındaki son büyümeyi yansıtmıyor ve ADA çoğunlukla devam eden pazar satışlarından etkileniyor.

Yayınlandığı tarihte ADA, gün için %2,83 düşüşle 1,24 dolardan işlem görüyor.

Altcoin Cardano ağı 2021 başarıları arasında daha güçlü

Cardano Vakfı onun sonu yılda 2021 için hızlı üzerinde zincir büyümesini hatırlattı vurgulamak raporunda.

Aralık 2021’de 23 milyon işlem sınırının aşıldığını ve Cardano cüzdan sayısının 2,58 milyona ulaştığını belirtiyor. Rapor, geliştirilmekte olan veya ağ üzerinde aktif olarak çalışan yaklaşık 274 proje ve bunların 2 milyondan fazlası değiştirilemez tokenler (NFT’ler) olmak üzere 2,5 milyondan fazla yerel varlık hakkında bir tahmin veriyor.

2022’de neler beklenebileceğine gelince, “Önümüzdeki yıl önce Basho’ya, ardından Voltaire’e taşınacağımızı görecek.” Basho, ağı milyarlarca kurumsal düzeyde işleme ölçeklendirmeyi hedeflerken Voltaire, buna odaklanacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu