Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Aktif Bitcoin Cüzdanı Sahibi Artık Milyoner!

Bitcoin Cüzdanındaki BTC'leri Sattı ve 30 Milyon Dolar ile Milyoner Oldu.

Kripto para işlemlerinin ilerlemesini izleyen analitik bir platform olan Whale Alert, ilginç bir bulgu ortaya çıkardı. Bugün, 13 Mayıs 2022’den bu yana 2013’ten beri etkin olmayan bir bitcoin cüzdanının sahibi, 1000 BTC’lik bir para çekme işlemi gerçekleştirdi. Sahibinin varlıklarının değeri, 8.5 yıllık unutulmada 62 kat arttı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Bu cüzdanın sahibinin 2013 yılındaki serveti şimdiden etkileyiciydi ve yaklaşık 468.600$’a ulaştı 13 Mayıs 2022, Moskova saati ile 17:30 oranında, bitcoin 30.816$ civarında işlem görüyor, bu da şu anlama geliyor: Kripto para sahibinin sermayesi neredeyse 31 milyon dolara ulaştı.

Netizenler, Bitcoin balinasının hareketsizliğinin nedenleri ve kimliği hakkında hemen spekülasyon yapmaya başladı. En ilginçlerinden biri, cüzdanın ABD Federal Soruşturma Bürosu (FBI) tarafından etkinleştirildiği teorisiydi.

2013 yılında, ABD kolluk kuvvetleri, yasadışı maddelerin satışına karışan Silk Road adlı karanlık bir web sitesinin kapatılmasını araştırıyordu. Kurucusu Ross Ulbricht tutuklandı ve ardından iki müebbet ve 40 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Kanıt olarak, sanığın bitcoin cüzdanına el konuldu ve mahkumiyet kararı verildikten sonra. Bu gibi durumlarda talep edilen fonlar FBI’ın devlet malı olur. Devlet organının bitcoinleri nasıl elden çıkardığı konusunda tarih sessiz. Bu teorinin güvenilir bir onayı yoktur.

Yazma sırasında, sahibi zaten çekilen tüm bitcoinleri sattı ve bir milyonere dönüştü.

Dikkatinizi Çekebilir: Günün En Karlı 3 Altcoin’i

Daha önce, Coinfili.com editörleri FBI’ın Sony Life sigorta şirketinden çalınan fonlarla satın alınan 3.879 bitcoini iade etmeyi planladığını bildirdi .

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu