Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Airbnb Anketi, Kiralama Şirketinin Kripto Para Birimini Kabul Etmeye Başlayabileceğini Öne Sürüyor

Airbnb CEO’suna göre Chesky, ankete katılanlardan 40.000 öneri aldı ve bu öneri şirketin kripto para ödemelerini kabul etmesi için taleplerin başında geldi.

Çevrimiçi pazar, 2017 yılında tasarlandı ve şu anda 220’den fazla ülke ve bölgede 5,6 milyondan fazla listeye sahip. Devrim niteliğindeki tatil ve emlak piyasası, tüm bütçeler için geniş bir konaklama yelpazesi sunarak ve ev sahiplerine mevcut mülkleri için bir gelir akışı sunarak insanların seyahat etme şeklini değiştirdi.

Dikkatinizi Çekebilir: Ripple (XRP) Rallisi İşte bu yüzden gecikiyor

Chesky, son Tweetinde, kripto ödemeleri de dahil olmak üzere anketteki en iyi önerilerin çoğu üzerinde zaten çalıştığını belirtti. Bu güncelleme CEO’nun kripto para biriminden ilk kez bahsettiği zaman değil, Eylül 2021’de Chesky Fox Business ile konuştu ve müşterilerin bir süredir kripto hizmetleri talep ettiğini belirtti. Ek olarak, 2020’de halka açılmadan önce, Airbnb‘nin halka arz prospektüsü ayrıca kripto para biriminden ve teknolojik gelişmelerdeki öneminden de bahsetti:

“Gelecekteki başarımız aynı zamanda tokenizasyon, kripto para birimleri, biyometri gibi yeni kimlik doğrulama teknolojileri, dağıtılmış defter ve blok zinciri teknolojileri, yapay zeka, sanal ve artırılmış gerçeklik ve bulut teknolojileri gibi gelişmekte olan teknolojilere uyum sağlama yeteneğimize de bağlı olacaktır.”

İzahname ayrıca, gelişen teknolojilere uyum sağlamanın önemine rağmen, “bu çabaların beklenenden daha maliyetli olabileceği ve başarılı olamayabileceği” değerlendirmesini de içeriyordu.

Chesky’nin son Twitter anketi, Airbnb’nin 2022’de, özellikle Samsung gibi kriptonun benimsenmesini yaygınlaştıran çok sayıda küresel şirketle birlikte gelişen teknolojileri takip etmeye kararlı olduğunun bir göstergesi gibi görünüyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu