Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Ağızları Açık Bırakan Bitcoin Miktarı Coinbase’den Anonim Kripto Cüzdanlarına Kaydırıldı

Büyük miktarda Bitcoin taşıyan üç kripto işlemi tespit edildi.

Anon balinaları tarafından Coinbase’den çekilen 1.175 milyar dolarlık Bitcoin

Platform tarafından yayınlanan birkaç tweet’e göre, son 10 saat içinde, halka açık ABD merkezli kripto borsası Coinbase’den önemli sayıda Bitcoin bloğu (her biri yaklaşık 10.000 BTC taşıyan) çekildi. Anonim cüzdana aktarılan toplam kripto para birimi 1,17 milyar dolardan fazlasını içeriyor.

Whale Alert, Coinbase’den anonim kripto adreslerine üç büyük Bitcoin transferi tespit etti. Her seferinde miktar, toplamda yaklaşık 30.000 BTC olmak üzere 9.850-9.900 BTC aralığında dalgalanıyor.

Ağızları Açık Bırakan Bitcoin Miktarı Coinbase'den Anonim Kripto Cüzdanlarına Kaydırıldı
Ağızları Açık Bırakan Bitcoin Miktarı Coinbase’den Anonim Kripto Cüzdanlarına Kaydırıldı

Daha önce, Whale Alert ayrıca iki işlemde anonim cüzdanlardan toplam 2.102 BTC’nin Coinbase’e aktarıldığını keşfetti: 1.440 BTC ve 662 BTC. Bu kriptonun fiat cinsinden toplam değeri 81,4 milyon dolar.

Bitcoin son birkaç gündür değer kaybediyor. 9 Mart’tan bu yana %8’den fazla düşüşle 42.540$’dan 39.072$’a düştü. Crypto Twitter’daki iki kaynak, Bitfinex borsasındaki kısa vadeli BTC sayısının patlayıcı bir artış yaşadığını yaydı.

Dikkatinizi Çekebilir: Polygon Network Yaşanılan Kesintiler!

Çinli kripto gazeteci Colin Wu ve çevrimiçi zincir analisti Cole Garner, uzun vadeli ve kısa vadeli kripto para birimlerini bir araya getiren Datamish platformuna atıfta bulundu.

Birkaç büyük yatırımcı, son birkaç saat içinde kısa pozisyon açmak için yaklaşık 1.500 BTC ödünç aldı. Garner, bir kapitülasyonun yakın olabileceğini düşünen Datamish’ten bir ekran görüntüsü paylaştı. Tweet sırasında gazeteci 3.063 BTC’nin ödünç verildiğini vurguladı.

Bana sorarsanız ödünç verildiğini düşünmüyorum, gelecek için yapılan bir anlaşma olabilir. Bitcoin şaşırtıcı şeyler yapıyor, gizli anlaşmalar gibi. Bu gizli anlaşmaların şaşırtıcı olan bölümü anlaşma şartları ve vaatler, tabi bunları bizler bilemeyiz. Bitcoin’in geleceğini finanse eden milyarderlere belkide BTC garanti bir kar oranı garantisi veriyor. Bu sadece yazarın kısa bir özet düşüncesi ve yorumudur.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu