Altcoin HaberleriBinance HaberleriEthereum (ETH)HaberlerKripto Para HaberleriPolygon (MATIC)

Ağ Sorunları Nedeniyle Altcoin Fiyatı Düşüyor, İş O Kripto Para…

Ağ Sorunları Nedeniyle MATIC Fiyatı Düşüyor, Binance Para Yatırma ve Çekme İşlemlerini Kapatıyor

Çok uzun zaman önce, Ethereum Polygon’un ölçekleme çözümü ağ genelinde sorunla karşılaştığından Altcoin MATIC’in fiyatı düştü. O zamandan beri blok zinciri proje ekibi, sorunun çözüldüğünü ve blok zincirinin kararlı olduğunu duyurdu.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Bu sorunun ardından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, altcoin’in yatırılmasını ve çekilmesini askıya aldı.

Ağ Sorunları Nedeniyle Altcoin Fiyatı Düşüyor, İş O Kripto Para...
Ağ Sorunları Nedeniyle Altcoin Fiyatı Düşüyor, İş O Kripto Para…

MATIC ağ geliştirme ekibi, Binance’in altcoinlerin yatırılmasını ve çekilmesini durdurma bildirimine yapıcı bir şekilde tepki gösterdi ve daha sonra Proof-of-Stake blok zincirinin stabilize olduğunu ve normal şekilde çalıştığını ekledi.

Dikkatinizi Çekebilir: Crypto Unicorns, 26 milyon dolar değerinde NFT jetonu satıyor

Ekip, tüm kullanıcı fonlarının güvende olduğunu onayladı ve Binance şimdi düğümleri güncelliyor. Borsa, piyasaya sürülmeden önce blok verilerini senkronize edecek ve MATIC fonlarının platforma yatırılmasını ve çekilmesini kolaylaştıracak.

Ticaret platformu, kullanıcıları başka bir duyuru yapılmayacağını bildirdi. Poligon düzgün çalıştığında işlemler devam edecektir.

Analistler, MATIC’in fiyat eğilimini değerlendirdi ve günlük zaman diliminde düşen bir takoz rakamını kaydetti. Düşen kama deseni, bir altcoin için düşüş eğiliminin bir göstergesi olarak kabul edilir. Daha önce, token yükselen veya yükselen bir kama oluşturuyordu, ancak eğilim tersine döndü ve MATIC için düşüş eğilimi gösteriyor.

Analistler, yükselen kama modelinin gelişimine bağlı olarak MATIC fiyatının %36 artabileceğine inanıyor. Şimdiden %1.37’lik olumlu bir eğilim görüyoruz, ancak bu büyük ölçüde bitcoin’in 39.000 doların üzerine çıkmasından kaynaklanıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu