Airdroplar(Ön Satışlar)Haberler

Aelf Mainnet Token Swap 9 Eylül’de Başlayacak

Aelf, 12 milyon dolar değerinde 27 milyona kadar ELF airdrop verecek.

Aelf ana ağı Aralık 2020’de yayına girdiğinden beri, Aelf teknik ekibi ana ağda bir dizi işlevsel test ve ayarlama gerçekleştirdi. Trail of Bits (ToB) ve Slow Mist’ten gelen güvenlik denetimlerinin eksiksizliği ile Aelf, Aelf ekosisteminin başlatılması için sağlam bir temel oluşturan optimize edilmiş genel koduna ulaştı.

Gelişmekte olan ilerlememize paralel olarak, Aelf ekibi ana ağ takasını 9 Eylül 2021 (GMT+8) saat 12:00’den itibaren başlatmaya karar verdi. Etkinlik üç ay sürecek. Etkinlik sırasında kullanıcılar, ERC20 ELF jetonlarını 1:1 oranında ana ağ ELF jetonlarıyla değiştirebilirler. Aelf kullanıcılarına minnetle, Aelf gerçek zamanlı olarak ek %5 ana ağ ELF airdrop’ları gönderecek. Swap kullanıcıları, 9 Eylül 12:00 PM ile 23 Eylül GMT+8 GMT+8 arasındaki etkinliğin ilk 15 gününde Aelf web sitesinde veya uygun borsalar aracılığıyla token takasını tamamlayarak ödülü alabilirler.

Ana ağ jeton takası, Aelf ana ağ ekosisteminin çok yönlü ve sıçramalı bir gelişime girmesi için önemli bir dönüm noktasıdır. Aelf, olağanüstü performansı, çeşitlendirilmiş uygulamalı senaryoları ve ipeksi operasyonları ile tüm kripto meraklılarına yeni nesil bir kullanıcı deneyimi sunacak:

1. Blok zinciri ağ performansı deneyiminin yepyeni bir yükseltmesi:

Aelf, yüksek frekanslı kararlı blok üretimi sağlamak ve blok üretim verimliliğini artırmak için yenilikçi AEDPoS konsensüs mekanizmasını benimser; Saniyeler içinde 0,1 ABD doları gibi çok düşük bir gaz ücreti ile kullanıcılara etkileşim deneyimi sağlayacak çok paralel ve zincir içi işlemlerin “çift paralel” etkisini elde etmek için çok seviyeli bir yan zincir tasarımı benimser.

2. Blok zincirinin ekolojik bariyerlerinde yeni bir atılım gerçekleştirin:

Aelf, heterojen çapraz zincir işlevini geliştirmek için çok yönlü kehanetini kullanır. İki ürünün kombinasyonu, projeler arasında endüstriyel proje izolasyonu darboğazını kıran iki yönlü bir iletişim ağı oluşturur. Aelf ayrıca, komuta üzerindeki tüm mevcut genel zincirlerin performansını genişletebilir ve onlara olağanüstü performans, hızlandırılmış işlem verimliliği ve sınırsız ölçeklenebilirlik sağlayabilir.

Bu durumda, Aelf pratikte bir Ethereum Layer 2 oluyor. Daha sonra, Aelf, NFT’nin Ethereum ve Aelf ekolojisi arasında aktarılmasına izin verebilir ve ayrıca zincir üzerinde yüksek performans gerektiren oyunlar gibi daha fazla NFT uygulama senaryosunu destekleyebilir.

3. Blockchain DAPP geliştirme ve kullanımında yeni bir çağ açın:

Aelf, geliştiricilere fikir birliği mekanizması, iletişim protokolü, akıllı sözleşme ve diğer modüller dahil olmak üzere ücretsiz olarak çok yönlü bir geliştirme şablonu sağlar. Geliştiriciler, Aelf ekosistemine hızlı, rahat ve verimli bir şekilde erişebilir. Bu arada Aelf, Ethereum ve Polkadot gibi diğer halka açık zincirlerin DApp’lerini de barındırabilir. Ayrıca, güvenli, verimli, özerk, istikrarlı, kullanımı kolay ve şeffaf yeni değerli bir finansal sistem haline gelmek için çeşitli yıldız projelerini bir uygulama mağazası olarak bir araya getirir.

Blockchain 3.0’ın yeni yolculuğuna öncülük ediyor:Aelf üzerinde çalışıyor

Aelf mainnet token takası, tüm bağlantılı blok zinciri ekolojisinin ilk aktivasyonunu tetikler. Çok zincirli paralel işlemler ve sözleşmeler, farklı zincirlerde yürütülür ve birlikte çalışır. Veriler üretilebilir, hesaplanabilir ve farklı zincirler arasında değiş tokuş edilebilir ve bu, blockchain sihirbazları fantezi mucizeleri yaratırken. Aelf “multi-chain Interconnection”, tüm uygulamaları açık bir tavırla entegre ederek yalıtılmış bilgi adası arasında köprü kurar. Bu şekilde, Aelf, tüm blok zincirindeki değerli bilgilerin depolanmasına ve hesaplanmasına katılabilir, böylece bilgi ara bağlantısına dayalı değerli ara bağlantı gerçekleştirebilir ve bilgi paylaşımına dayalı çok canlı bir model oluşturabilir.

Aelf kullanıcılarına minnetle, Aelf aynı anda 9 Eylül 2021 günü saat 12:00’den (GMT+8) itibaren toplam 119.000 ELF ödülü ile “Şanslı Elf Çekilişi” düzenleyecek. Kullanıcıların maksimum günlük %10,000 getiri oranıyla 70.000 ELF yüksek ödülü kazanma şansına sahip olmak için 100ELF’yi kilitlemeleri yeterlidir. Web sitemizdeki takas tamamlandıktan sonra, kullanıcılar etkinliğe katılmak ve ödülleri almak için doğrudan Lucky Elf çekiliş sayfasına geçebilirler.

Şu anda, Aelf ekibi, sorunsuz bir ana ağ token takasını kolaylaştırmak için en üst düzey borsalarla bağlantı kuruyor. Para yatırma ve çekme hizmetlerinin olası kapanmasıyla ilgili ayrıntılar, desteklenen borsaların resmi duyurularına tabi olacaktır. Aelf ekibi ayrıca ilgili bilgileri resmi kanallarımızda zamanında yayınlayacaktır ve kullanıcıların gereksiz kayıpları önlemek için token takas süresi boyunca sürekli dikkat etmeleri rica olunur.

Aelf (ELF) Mainnet Hakkında Daha Fazla Bİlgi İçin:

Telegram(English): https://t.me/aelfblockchain

Telegram(Chinese): https://t.me/aelf_chs

Twitter: https://twitter.com/aelfblockchain(ID:@aelfblockchain)

Medium: https://medium.com/aelfblockchain(ID:@aelf)

GitHub: https://github.com/aelfProject(ID:AElfProject)

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu