Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriNFT HaberleriSolana (SOL)

Adobe, Solana’dan NFT’yi entegre ediyor

Adobe Behance, Solana'dan NFT'yi entegre ediyor

Adobe Behance tasarımcıları için sosyal platformun kullanıcıları NFT’lerden kazanabilecekler.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Adobe tarafından geliştirilen Behance tasarımcıları için sosyal ağ kullanıcıları yeni işlevselliği deneyebilecek. Behance fikri, başka bir tanınmış dijital sanatçı projesi olan DeviantArt fikrini yansıtıyor. Kullanıcılar profiller oluşturabilir ve bunları başkalarının beğeneceği çalışmalarla doldurabilir.

Artık Behance onaylıyor: sosyal ağ kullanıcıları Phantom cüzdanlarını bağlayabilecek ve Solana’nın çözümlerini kullanarak NFT’yi gösterebilecek. Solana’nın bazı blok zincirlere göre bir avantajı olduğunu belirtmekte fayda var: platform düşük güç tüketiyor ve ücret ödeme konusunda oldukça demokratik.

Dikkatinizi Çekebilir: Ark İnvest kripto para birimlerinin ve borsanın büyümesine bahis yapıyor, yatırımcılar Shiba Inu’dan kurtuluyor

İlginçtir ki bu, Adobe’nin değiştirilemez token pazarına ilk girişi değil. Ekim ayında Behance, sanatçıların Phantom cüzdanına ve NFT’ye erişmesine izin vermek için zaten bir girişimde bulundu. Daha sonra şirket, blok zincirinde OpenSea, Rarible ve diğer pazar yerleriyle ortaklıklar kurdu.

Başka bir girişimde şirket, Photoshop’a NFT sanatının çalınmasını önleyecek bir araç da entegre ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu